Skocz do zawartości

Błędy przy otwieraniu plików, problem z dźwiękiem


Ajidah

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podczas uruchamiania jakiegokolwiek zdjęcia, obrazka oraz podczas próby uruchomienia jakiegoś utworu muzycznego pojawia mi się komunikat "Taki interfejs nie jest obsługiwany", głośniki w monitorze przestały działać i po podłączeniu słuchawek do kompa nie słychać nawet nuty. Sterowniki próbowałem kilkakrotnie wymienić, a podczas naprawy tego problemu przez ReRegisterDLL zatrzymuje się cała operacja gdzieś w środku, po 30min porzuciłem nadzieję, zakończyłem ten program i zacząłem szukać innych rozwiązań ale nie znalazłem, przywracanie systemu też nie działa. Mam Windows 7.

 

Pozdrawiam Ajidah

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Mam Windows 7

 

Nawet nie podałeś informacji 32-bit czy 64-bit. Poproszę też o raporty z OTL.

 

 

Podczas uruchamiania jakiegokolwiek zdjęcia, obrazka oraz podczas próby uruchomienia jakiegoś utworu muzycznego pojawia mi się komunikat "Taki interfejs nie jest obsługiwany", głośniki w monitorze przestały działać i po podłączeniu słuchawek do kompa nie słychać nawet nuty. Sterowniki próbowałem kilkakrotnie wymienić

 

Może na początek sprawdź poprawność plików systemowych za pomocą komendy sfc /scannow, za pomocą kolejnej przefiltruj log do wystąpień znaczników [sR]: KLIK. Podaj log.

 

 

podczas naprawy tego problemu przez ReRegisterDLL zatrzymuje się cała operacja gdzieś w środku

 

Co to za cudotwórca, pokaż link skąd został pobrany.

 

 

przywracanie systemu też nie działa

 

Co to oznacza? Jaki błąd?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...