Skocz do zawartości

Przeglądarka i migający kursor


Anonim11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Mianowicie chodzi o przeglądarkę i jej kursor. On dziwnie się zachowuję, bo mogę wszędzie go postawić pomiędzy literami. Np. w wyrazie "temat" czy "ankieta". Wcześniej tak nie miałem. Przeskanowałem Antivirem dyski. Wykrył 4 podejrzane pliki, z czego 2 były z Enemy Territory(moda). Spodziewałem się już normalnego działania kursor. Jednak jest tak samo. Więc proszę was o pomoc. Poniżej dam wszystkie logi. OTL-a kazałem, by przeskanował pliki młodsze niż 30 dni.

Przed chwilą czekając na wiadomość o rejestracji, Outlook Office nie mógł się połączyć, ponieważ przychodziła jakaś inna wiadomość lub ktoś inny ją obsługiwał - mniej więcej taką wiadomość otrzymałem, więc boję się, że znów zawieszą internet i będę musiał się dodzwaniać do niemiłej obsługi serwerowni.

 

OTL.txt - http://wklej.org/id/363504/

 

 

Extras.txt - http://wklej.org/id/363506/

 

 

Gmer.log - http://wklej.org/id/363507/

 

 

info.txt - http://wklej.org/id/363509/

 

 

log.txt - http://wklej.org/id/363510/

 

 

PS. Patrząc tak pobieżnie w logu OTL zauważyłem port m.in. sexlinks.com. Nie przypominam sobie, abym wchodził na coś takiego:P

 

System: Windows MX7F SP3 32-bit

Edytowane przez Landuss
Logi nie wykazują infekcji, temat zmienia dział
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam, że post pod postem, ale na pewno nie ma żadnych syfów? A to miganie mnie męczy, kiedyś tak nie było. Nie wiem, co się mogło stać. Czy Combofix nie będzie potrzebny? On przecież sprawdzi jeszcze ukryte, głębsze pliki. A OTL-a wziąłem na 30 dni. Czy nie za mało?

 

PS. O co chodzi z tymi hostami? Znalazłem, że to wygenerował program SpyBot, ale ja go używam od święta i chyba ten wpis obciąża działanie procesora. ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza

ComboFixa nie używaj - nie ma podstaw do tego.

 

TUTAJ jest opis HOSTS. Na Twoim miejscu Spybota bym wywalił albo wyłączył tworzenie pliku HOSTS.

 

Potem przejdź do C:\Windows\system32\drivers\etc, otwórz plik hosts notatnikiem, wywal z niego wszystko i wpisz tylko 127.0.0.1 localhost

 

Do aktualizacji Java - KLIK.

 

----------------------------------------

 

On dziwnie się zachowuję, bo mogę wszędzie go postawić pomiędzy literami. Np. w wyrazie "temat" czy "ankieta". Wcześniej tak nie miałem.

Mógłbyś dokładniej opisać, co się dzieje albo zamieścić screena?

 

Czy problem dotyczy wszystkich przeglądarek?

 

//EDIT

 

Zaktualizuj również Firefoxa do wersji 3.6.6 - KLIK.

Odnośnik do komentarza

Usunąłem hosty niepotrzebne i zostawiłem ten jeden - tak jak wszystko powiedziałeś. Zainstalowałem Javę i zaktualizowałem Firefoxa. Ale nadal tak samo. Sprawdzałem w IE, w wersji bez dodatków - tam jest normalnie. Użyłem bez dodatków, ponieważ w wyszukiwarce plików innych normalnej wersji nie znaleziono. I jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, a mianowicie po wyłączeniu czasem Firefox nie znika z procesów. Często trzeba go wyłączyć poprzez z drzewa procesów.

 

A to ten tzw."bug" zaznaczony czerwoną strzałką. Mogę go postawić wszędzie na początku lub na końcu wyrazu położonego na grafice, tak jak np. wyraz "Szybka odpowiedź"

 

BUG

 

PS. W trybie awaryjnym Firefoxa zastaję to samo.

Odnośnik do komentarza

Ten system został poddany zmianie wyglądu?

Co z tym dokładnie robiłeś?

To może być przyczyna problemów...

 

-----------------------------------------------

 

Usuń pamięć podręczną z IE i Firefoxa.

 

I jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, a mianowicie po wyłączeniu czasem Firefox nie znika z procesów. Często trzeba go wyłączyć poprzez z drzewa procesów.

 

Do wykonania: Standardowa Diagnostyka.

Odnośnik do komentarza

Czyli tylko w FF kursor możesz wstawić w każdym możliwym polu strony zawierającym tekst?

W takim razie rozwiązanie tego problemu jest na wyciągnięcie ręki i nie trzeba było wstawiać logów, czyścić hosts ani próbować żadnych innych "eksperymentów". :lol: :lol: :lol:

 

Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> odznacz Zawsze używaj klawiszy kursora do nawigacji po stronach.

Odnośnik do komentarza
Czyli tylko w FF kursor możesz wstawić w każdym możliwym polu strony zawierającym tekst?

Faktycznie, o tym nie pomyślałem... oczywiście racja. :)

 

HOSTS: Spybot może, ale nie musi, robić problemów (np. wysokie obciążenie procesora) - na wszelki wypadek lepiej to wywalić.

 

"Inne eksperymenty"

+

I jeszcze jedna rzecz mnie denerwuje, a mianowicie po wyłączeniu czasem Firefox nie znika z procesów. Często trzeba go wyłączyć poprzez z drzewa procesów.

To do tego się odnosi.

 

---------------------------------------------------

 

Jeśli problem dotyczy także IE:

 

Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zaawansowane -> Dostępność i odznacz: Włącz tryb przeglądania przy użyciu kursora w nowych oknach i kartach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...