Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pisałem wcześniej na tym forum o spowolnionej pracy komputera, lecz logi nic nie pokazywały. Teraz oprucz spowolnionej pracy komputera dzieją mi sie cuda. Przykładowo wczoraj z głośników leciała muzyka(bardzo cicha) lecz wszystkie programy były wyłączone, gry mi sie poprostu wyłączają (nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie), Firefox zacina się nawet przy przeglądaniu facebooka a karty zamykają sie same. A combofix podczas skanowania pzestał działać ( co mi sie nigdy wcześniej nie zdażało). Fizycznie komputer jest czysty. Czym może to być spowodowane?

combofix.txt

Extras.Txt

gmer.txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem co za uzasadnienie tu było dla uruchamiania ComboFix, jest wyraźnie napisane w przyklejonym co to za rodzaj narzędzia: KLIK. Wymęczyłeś nim system i nie ma to żadnego pozytywnego efektu. Na przyszłość: proszę nie stosuj go bezmyślnie, a za takie uważam uruchamianie nie mając żadnych podstaw do tego kroku i nie potrafiąc wykonać samodzielnej diagnostyki raportów. Logi zasadnicze: brak oznak infekcji. Temat przenoszę, wstępnie do działu Windows, choć możliwe że to ma kwalifikację na całkiem inny dział.

 

 

Pisałem wcześniej na tym forum o spowolnionej pracy komputera, lecz logi nic nie pokazywały. Teraz oprucz spowolnionej pracy komputera dzieją mi sie cuda. Przykładowo wczoraj z głośników leciała muzyka(bardzo cicha) lecz wszystkie programy były wyłączone, gry mi sie poprostu wyłączają (nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie), Firefox zacina się nawet przy przeglądaniu facebooka a karty zamykają sie same.

 

W poprzednim temacie wspominałeś "Dużo bardziej się przegrzewa". Nie rozwinąłeś tego wątku, nie zgłosiłeś się na diagnostykę pod tym kątem, a może tu jest pies pogrzebany.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...