Skocz do zawartości

Nie mogę instalować/odinstalowywać programów


venom1324

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bazuję na obrazku z postu #20.

Podział dysku na partycje kompletnie bez sensu. Prostokąt 5 od lewej - partycja bez przydziału, 6 - dysk logiczny w ramach partycji rozszerzonej, ostatni - brak partycji.

 

1. Czy chcesz dokonać reinstalacji systemu (zalecam) ze zmianą podziału dysku na partycje?

2. Można to zrobić wykonując kilka operacji.

3. Czy masz jakiś dodatkowy dysk?

4. Czy masz dostęp do innego kompa z W7, Vistą lub XP?

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem zaproponować (umownie) likwidację trzech ostatnich bloków, utworzenie jednej partycji podstawowej, przeniesienie tam ważnych danych, likwidację wszystkich partycji przed nią, utworzenie ewentualnie dwóch podstawowych i ponowną instalację systemu. Pewnie obyłoby się bez kopiowania na zewnętrzny dysk.

Ale decyzja należy do autora.

Odnośnik do komentarza

Heh, obyło się bez instalowania systemu od nowa itd, było trzeba usunąć pliki temp w folderze installer, których miałem ponad 500 tysięcy, po 0 kb, dziwne, ale to pomogło, pierwszy raz coś mi sie takiego zdarzyło, usuwanie zajeło aż godzine. Dziekuję wszystkim za pomoc, a szczególnie Belfegorowi, który zainteresował się tematem, niektóre programy które podałeś naprawiły inne błędy.

 

Pozdrawiam, Venom.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...