Skocz do zawartości

Przekierowania Google na abnow.com / Zeroaccess


Rekomendowane odpowiedzi

Błędy nieaktualne:

 

Usługa Usługi IPSEC zależy od usługi Sterownik protokołu TCP/IP, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:

Nie można odnaleźć określonego pliku.

 

To ustąpiło po przeładowaniu całego TCP/IP. Po tym czasie zaczęły się nagrania ze źródłem Tcpip, czyli stos już na chodzie.

 

Usługa Usługa Pomocnik IPv6 zawiesiła się podczas uruchamiania.

 

Po wykonanej tu deinstalacji IPv6 nie powinno mieć miejsca. Przy okazji: taki błąd powoduje długi start Windows.

 

 

W zasadzie z dziś odliczając od czasu przeładowania TCP/IP widzę tylko to:

 

Zdarzenie 7024, Service Control Manager

Usługa Routing i dostęp zdalny zakończyła działanie; wystąpił specyficzny dla niej błąd 711 (0x2C7).

 

Start > Uruchom > services.msc, jaki status mają usługi: Routing i dostęp zdalny, Menedżer autopołączenia dostępu zdalnego, Menedżer połączeń usługi Dostęp zdalny, Telefonia. Typy startowe: Ręczne.

 

 

Wcale nie odrzucam np. naprawy metodą nakładkową, bo od dawna mam poustawiany system dokładnie tak jak mi odpowiada i nie chcę od nowa kompletować wszystkiego bo jest to praktycznie niemożliwe.

 

+

 

Ściągam SP3 co zajmie jeszcze około godziny, narazie wrzucam dziennik zdarzeń

 

Najlepiej zrobić Reperację nakładkową już teraz, przed instalacją SP3. Reperacja nakładkowa zdegraduje status SP (również i zainstalowanego IE8) i odwróci aktualizację w mało elegancki sposób, instalacja SP3 byłaby wtedy wymagana po raz drugi. Reinstalacja Windows wg schematu reperacji pozwoli ocalić personalne ustawienia i pliki, toteż nie widzę problemu, a IE8 szybko przeinstalujesz. Instalacja SP3 nadal obowiązkowa, tylko po Reperacji.

 

No chyba, żebyś stworzył nową płytę XP ze zintegrowanym SP3 (KLIK), wtedy reperacja będzie jednocześnie aktualizacją i dwa jelenie ubite za jednym zamachem.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A więc tak:

 

System ładuje się naprawdę szybko na pewno nie wolniej niż było.

 

Co do usług:

 

Routing i dostęp zdalny

Typ uruchomienia - Automatyczny

Stan - Wyłączony

Menedżer autopołączenia dostępu zdalnego

Typ uruchomienia - Wyłączony

Stan - Wyłączony

Menedżer połączeń usługi Dostęp zdalny

Typ uruchomienia - Wyłączony

Stan - Wyłączony

Telefonia

Tryb uruchomienia - Ręczny

Stan - Wyłączony

 

Stan usług z ręcznym uruchomieniem

servicesP_rnsreqs.PNG

Odnośnik do komentarza

Poszło bez problemów. Robieniem płytki ze zintegrowanym SP3 zajmę się prawdopodobnie dopiero jutro.

Albo jednak zajmę się tym już teraz, zależy mi na rozwiązaniu tego możliwie szybko.

 

#edit 2

 

Jednak dopiero jutro uda mi się wypalić płytkę, ostatnia czysta CD którą miałem jednak jest już zapisana.

 

#edit 3

 

I tak tym sposobem dotarłem do pewnego momentu w którym się poddaje. Mimo wszystko dziękuję za okazaną pomoc, mogę bez problemu przerzucić potrzebne pliki z systemu więc nie ma problemu. Na zakończenie dodaję unikatową pamiątkę (kolejny do kolekcji) na zwieńczenie przeprowadzonych tu operacji.

 

DSC01504-_rnsarex.JPG

Edytowane przez wojtron
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...