Skocz do zawartości

Sterowniki do karty dźwiękowej


muszka

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z ID wynikało by że jest to C-Media, ale dobrze by było jeszcze znać model chipu, jeżeli jest to karta niezintegrowana na PCI to można wyjąć i odczytać co jest na niej napisane, jeżeli zintegrowana no to chyba jakimś programem typu SIW.

Na stronie producenta również nie ma rozróżnienia systemów 32/64:

http://www.cmedia.com.tw/EN/DownloadCenter_Detail2.aspx?pserno=0&dtype=ALL

Odnośnik do komentarza

Witam, pisałem niedawno o mojej karcie w tym temacie. Problem jest taki, że jednak nie wszystko chodzi tak jak powinno, a mianowicie gdy pogłośnię to na głośnikach daje niezły szum lub pisk, a z mikrofonem mam taki problem, że na Skype innym piszczy, a przy jego włączaniu/wyłączaniu strzelają wszystkim głośniki ;/

 

Nie wiem czy da się coś z tym zrobić wcześniej na win7 x86 wszystko chodziło normalnie.

Tak dla przypomnienia o mojej karcie dźwiękowej:

PCI\VEN_13F6&DEV_0111&SUBSYS_011113F6&REV_10

C-Media CMI8738

Odnośnik do komentarza
Problem jest taki, że jednak nie wszystko chodzi tak jak powinno, a mianowicie gdy pogłośnię to na głośnikach daje niezły szum lub pisk, a z mikrofonem mam taki problem, że na Skype innym piszczy, a przy jego włączaniu/wyłączaniu strzelają wszystkim głośniki ;/
nie jest to czasem kwestia ustawień? Możesz wkleić zrzuty ekranów tych ustawień?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...