Skocz do zawartości

Problem z Przewijaniem ekranu


Solace

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem dotyczy samoistnego przewijania sie stron dokladnie mam na myśli zjade na dół strony ona sama leci na sama góre to samo amm jak zaznacze ikonke na pulpicie to zaznaczenie przesuwa sie do gory obojetnie co zaznacze to mi sie samo przesuwa w gore nawet w grach tak samo postac tez sama idzie do przodu. Jak chce coś napisac to kursor ucieka na sam poczatek nie mozna napisac wiecej niz kilku liter Próbowałem już przeinstalowac sytem robiłem to kilka razy ale problem sie powtarza Możecie mi pomoć w naprawieniu tego tylko napiszcie jakie dane mam wam wyslać bo nie mam pojecia co bedzie wam potrzebne

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Objaśnij co ten temat robi w dziale diagnostyki infekcji (skąd taka lokalizacja tematu), podczas gdy nie ma tu nic na ten temat oraz żadne raporty wymagane działem nie zostały podane?

 

Co do tych problemów: czy to myszka optyczna? Jeżeli optyczna, to na jakiej podkładce siedzi, może jakiejś wzorzystej powodującej zaburzenia odbijania światła. W takim przypadku robi się "stary dobry" test czyli podstawienie białej kartki papieru ...

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Logi są czyste i ten temat zostanie stąd przeniesiony. Jedynie nie wiadomo jaka jest zawartość pliku autorun.inf na dysku C:

 

O32 - AutoRun File - [2012-03-22 22:56:43 | 000,000,281 | RHS- | M] () - C:\autorun.inf -- [ NTFS ]

 

W tej sytuacji zrób tak - odpal OTL i wszystkie opcje ustaw na Żadne + Brak natomiast w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej:

 

type C:\autorun.inf /C

 

Kliknij w Skanuj. Zaprezentuj wynikowy log.

 

Drugą rzecz do której można się tu doczepić na podstawie logów to ten powtarzający się błąd w dzienniku zdarzeń:

 

Error - 2012-04-07 09:58:14 | Computer Name = Rafał-Komputer | Source = Ntfs | ID = 262199

Description = Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się

do użytku. Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie C:.

 

Zastosuj się do polecenia i uruchom sprawdzanie dysku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...