Skocz do zawartości

Dziwny plik _iu14D2N.tmp w Temp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem że posiadam dziwny plik w folderze temp (oczywiście norman wykrył że to wirus) https://www.virustot...sis/1331726794/

 

Załączam logi :) (czy to może być od instalatorów ? Dziś zapuszczałem 3 instalatory pewnych gier żeby je przetestować)

 

P.S Przy skanowaniu OTL wyskoczyło mi okienko jakby OTL miałby być na płytce i pisało że nie znaleziono (oczywiście kilka razy kontynuuj i podziałało). Jeśli coś się będzie nie zgadzało proszę pisać.

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nic nie ma. Przy okazji (i już chyba o tym mówiłam do Ciebie wcześniej): log z GMER zrobiony w złych warunkach, przy czynnym sterowniku SPTD.

 

 

Witam, ostatnio zauważyłem że posiadam dziwny plik w folderze temp (oczywiście norman wykrył że to wirus)

(...)

(czy to może być od instalatorów ? Dziś zapuszczałem 3 instalatory pewnych gier żeby je przetestować)

 

Wątpię, by _iu14D2N.tmp to był plik infekcji. To wygląda na plik deinstalacyjny którejś aplikacji, a której to nie wiem, bo jest dużo możliwości. Ogólnie ten plik _iu14D2N.tmp to jest część instalatora opartego na Inno Setup (FAQ).

 

 

Przy skanowaniu OTL wyskoczyło mi okienko jakby OTL miałby być na płytce i pisało że nie znaleziono (oczywiście kilka razy kontynuuj i podziałało).

 

Wątpię, by tam było o OTL jako takim. Nasuwa się, że OTL skanując uzyskał dostęp do określonego elementu, który to element ma nieprawidłowe dane instalacyjne, stąd okno z prośbą o płytkę.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...