Skocz do zawartości

Uszkodzony system lub dysk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W moje ręce wpadł najnowszy tablet samsunga, model: Slate 700T1A - w polsce niedostępny. Próbowałem zainstalować na nim polski pakiet językowy pod windowsa, niestety z rozpędu, czy raczej nie wiedzy rozpakowałem plik .cab na pulpit i w tym momencie szlag trafił system - explorer mimo restartów w koło się zawieszał, aż w pewnym momencie (za 7 restartem) zadziałał, zadowolony, usunąłem pliki z pulpitu i uruchomiłem system ponownie. Ku przerażeniu funkcje tabletu przestały działać, system uruchamia się, lecz funkcje dotykowe, w tym klawiatura nawet się nie pojawiają, Windows instaler i inne funkcje systemu również padły. Nie wykrywa wifi, etc.

W biosie na liście napędów dysk twardy, a jest to 128 GB SSd jest widzialny, postanowiłem więc naprawić system tworząć bootowalny USB. Niestety mimo pozycji nr 4 - HDD USB w biosie , po podłączeniu USB przed uruchomieniem systemu widnieje tylko napis - 4. HDD USB - N/A(not added). Instalacja spod systemu nie wychodzi wcale - system zwraca errory typu : "Unkown error , pocałuj się w d***".

 

Bootowalny pendrive zrobiłem z pomocą M$ Windows 7 USB DVD Download Tool:

najpierw z płyty recovery dołączonej przez samsunga, a potem prosto ze świeżej instalki .iso pobranej z MSDNAA. Kiedy próbuję instalować pod systemem ,instalator łapie błąd , zawsze inny lub instalator przestaje działać.

 

Czy ktokolwiek mógłby mi pomóc?

post-2-0-32425800-1347906097_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...