Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Błędy Microsoft C++, brak ikonek na pulpicie (ppm z jedyną opcją odśwież), brak napisów jak np. napisu start, ogólny zamuł komputera, przestawienie się ikonek na pulpicie, zanik tapety i pojawienie się w zamian niebieskiego ekranu, Sterownik tego urządzenia może być uszkodzony lub w systemie może być za mało pamięci bądź innych zasobów. (Kod 3), nie można uruchomić czegoś, nie można zamknąć zamknąć systemu przez runonce.exe, tym podobne problemy, część wróciła do normalności, ale samo to że wystąpiły nie jest normalne..

Na noc puściłem skan Kaspersky Virus Removal Tool, nie mogę znaleźć raportu nigdzie, nie odczytałem czy coś wykryto czy nie, brak napisów, zawieszenie się Kaspersky'iego, zmiana tapety na active desktop z adresem about:home.

 

Raporty: Otl przy konfiguracji takiej jak wskazana, nie mam extras. Gmer, to jest pełny raport.

OTL.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Błędy Microsoft C++, brak ikonek na pulpicie (ppm z jedyną opcją odśwież), brak napisów jak np. napisu start, ogólny zamuł komputera, przestawienie się ikonek na pulpicie, zanik tapety i pojawienie się w zamian niebieskiego ekranu, Sterownik tego urządzenia może być uszkodzony lub w systemie może być za mało pamięci bądź innych zasobów. (Kod 3), nie można uruchomić czegoś, nie można zamknąć zamknąć systemu przez runonce.exe, tym podobne problemy, część wróciła do normalności, ale samo to że wystąpiły nie jest normalne..

 

To jakie problemy występują aktualnie?

 

 

Raporty: Otl przy konfiguracji takiej jak wskazana, nie mam extras.

 

OTL uruchomiony więcej niż raz przestawia opcję "Rejestr - skan dodatkowy" na "Brak", a ma być "Użyj filtrowania", by powstał Extras.

 

 

W podanych logach brak śladów infekcji, a także treść logów nie przystaje do opisywanych objawów w rozumieniu, że nie widzę jawnej usterki .... Na moment zastanowił mnie jednak COMODO System-Cleaner (w GMER widać aktywność jego sterownika), gdyż na forum był przypadek dziwnych problemów z funkcjonowaniem systemu przy jego obecności (KLIK).

 

Z zakresu kosmetyki: odinstaluj pasek sponsoringowy Ask Toolbar i popraw przez AdwCleaner z opcji Delete.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.04.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...