Skocz do zawartości

Usuwanie wpisu z Narzędzia konfiguracji systemu


pzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :) jak mam usunąc wpis NvCpl RUNDLL32.EXE C:\WI... usunałm sobie taki plik NvCpl.dll i teraz za każdym razem jak uruchamiam komputer na xp to mi wyskakuje błąd po załadowaniu się pulpitu cyt. wystąpił błąd podczas ładowania C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll nie można odnaleźć określonego modułu ,co zrobić żeby to ostrzeżenie nie pojawiało się ???

 

oki,zainstalowałem jeszcze raz sterowniki nvidii i widocznie zainstalował się ten plik który niechcąco usunałem bo już się nie pokazuje ten błąd na pulpicie po uruchomieniu kompa, z tym że zainstalowałem starsze sterowniki od tych co miałem na kompie poprzednio,jedno mnie wkurza,jak wybiore uruchamianie selektywne to zawsze przy ładowaniu sie pulpitu wyskakuje tabliczka informująca że jest ustawione własnie to uruchamianie selektywne i nie można jej zlikwidować chyba,że ustawie uruchamianie normalne ale wtedy wszystkie elementy startowe muszą być zaznaczone ...

 

okey już poradziłem sobie ...

 

mam pytanie dlaczego zawsze o godzinie pierwszej w nocy przeglądarka Mozilla z której korzystam zaczynam muslic przez około 1 minutę,nie da się z niej wtedy korzystać,może ktoś wie?

Edytowane przez pzm
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

BEZ CAPSLOCKÓW W TYTULE. :P

 

 

"okey już poradziłem sobie ..." dotyczy też tego (?):

 

 

jedno mnie wkurza,jak wybiore uruchamianie selektywne to zawsze przy ładowaniu sie pulpitu wyskakuje tabliczka informująca że jest ustawione własnie to uruchamianie selektywne i nie można jej zlikwidować chyba,że ustawie uruchamianie normalne ale wtedy wszystkie elementy startowe muszą być zaznaczone ...

 

Wystarczy zaznaczyć nie pokazywanie komunikatu:

 

msconfig.png

 

 

mam pytanie dlaczego zawsze o godzinie pierwszej w nocy przeglądarka Mozilla z której korzystam zaczynam muslic przez około 1 minutę,nie da się z niej wtedy korzystać,może ktoś wie?

 

Tylko przeglądarka? Chodzi o proram jako taki a nie ładowanie w nim określonej strony? Skoro to jest takie regularne (i przy założeniu, że rzecz tyczy programu a nie otwierania w nim stron), to względnie nasuwa się Harmonogram zadań Windows, może coś tam jest planowane do uruchomienia w tym zakresie czasowym. Natomiast jeżeli rzecz tyczyłaby określonej strony internetowej, to prędzej się nasuwa, iż to jakiś proces na stronie się wykonuje (ktoś np. może zrzucać kopię zapasową bazy).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

dobrze będzie bez capsa,tak poradziłem sobie z tym właśnie a nie z usuwaniem wpisu z Narzędzi konfiguracji systemu,ale zdarzyło mi się tak że własnie zaznaczyłem to okienko nie pokazuj tego komunikatu itp. a i tak przy następnym uruchomieniu znów mi wyskoczyło,ale już jest okey w każdym razie powiedzmy :) właśnie nie wiem do końca zawsze mam otwarta przeglądarkę gdy to sie dzieje i kazdej nocy o 1 godzinie zaczyna mulić przez około 1 minutę,tak cała mozilla, chyba tylko sama przeglądarka ale do końca nie jestem pewien,w tym czasie w przeglądarce nic nie mogę zrobić a np na pulpicie tak,ale w sumie to nie jest żaden dla mnie problem tak zapytałem przy okazji tylko z ciekawości ;) idź już spać żabciu bo i ja zaraz idę :) kolorowych

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...