Skocz do zawartości

Nie działa internet (trojan-dropper sirefef)


Rekomendowane odpowiedzi

Te wyniki w MBAM do zignorowania. W kwestii zapory, ostatni dostarczony log z Farbar Service Scanner twierdził, że konfiguracja usługi jest prawidłowa, ale usługa nie jest uruchomiona:

 

Windows Firewall:

=============

MpsSvc Service is not running. Checking service configuration:

The start type of MpsSvc service is OK.

The ImagePath of MpsSvc service is OK.

The ServiceDll of MpsSvc service is OK.

 

Start > w polu szukania wpisz services.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator > na liście wyszukaj usługę Zapora systemu Windows, z dwukliku wejdź do jej właściwości, co się dzieje przy próbie uruchomienia przyciskiem, czyżby "Odmowa dostępu"?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie,w normalny sposób mogę wejść do właściwości,ale mam Stan usługi:Zatrzymano przy próbie uruchom taki błąd:"System Windows nie może uruchomić usługi Zapora systemu Windows na komputerze Komputer Lokalny.Aby uzyskać więcej informacji,przejrzyj dziennik zdarzeń systemowych.Jeśli jest to usługa firmy innej niż MIcrosoft,skontaktuj się z dostawcą usługi i odwołaj się do specyficznego dla usługi kodu błędu 6801."

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za zwłokę, przy próbie przepisania danych dla usługi MpsSvc czyli jak rozumiem wprowadzenia zmian do rejestru wyświetla sie informacja "Nie można zaimportować c:\Users\Mikołaj\Desktop\MPsSvc.REG: nie wszystkie dane zostały pomyślnie zapisane w rejestrze.Niektóre klucze są otwarte przez system lub inne procesy.".

Odnośnik do komentarza

Nie szkodzi, tego błędu się spodziewałam, ponieważ dane usługi Zapory już były w rejestrze i przy przepisywaniu kluczy, do których nie ma dostępu, taki właśnie błąd się zgłasza. Dokończ zadanie finalizując restartem i podaj rezultaty.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.04.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...