Skocz do zawartości

Trojan Crypt i wiele innych


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale to "remove" do czego się odnosi, czy można tam wybrać komponenty? Ten (de)instalator wygląda na wspólny dla sterowników sieciowych oraz zapory nVidia, a tu tylko usuwanie firewalla ma nastąpić. W każdym razie spróbuj tego: wybierz "remove" (co prawdopodobnie odinstaluje wszystko), zresetuj system, następnie ponownie wywołaj NAMSetup.exe, wybierz "install", a w dialogach potwierdź tylko instalację sterownika Ethernet, ale przy propozycji instalacji dodatkowej zapory odmów. Restart systemu i pokaż nowy log z OTL z opcji Skanuj, dla potwierdzenia, że są tylko czyste sterowniki sieci bez dziadoskiej zapory.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Obawiam się, że jesteśmy w punkcie wyjścia i żadnych pożądanych modyfikacji:

 

 

W dialogach nie da się wybrać żeby nie instalować zapory. Zainstalowałem następujące elementy, nic nie odznaczając:

Framework, Web-based interface, Intelligent Application Manager, Documentation and Samples.

 

Widzę tu jakąś sprzeczność ... Z jednej strony "nie da się wybrać żeby nie instalować zapory" (to sugeruje brak jakiegokolwiek wyboru), a z drugiej "Zainstalowałem następujące elementy, nic nie odznaczając" (to sugeruje, że wybór był...). I to "Web-based interface" wygląda na pozycję zapory lub podskładową. Te instalacje tu wyliczane wyglądają właśnie na rzeczy, które "śmiecą" i których nie należy instalować, tylko czyste sterowniki sieciowe i nic więcej.

 

Pokaż mi zrzuty ekranu z dialogów pokazujących się po wybraniu pozycji "Install" po uruchomieniu NAMSetup.exe. Poza tym, zorientuj się na stronie producenta nVidia czy jest nowsza wersja paczki pod Twój sprzęt, bo tu można byłoby zrobić jeszcze inaczej: wywalić wszystkie sterowniki / oprogramowanie nVidia, nie instalować wersji z płytki (to jest przestarzały skład) i zainstalować zaktualizowany pakiet (bez zapory).

 

 

.

Edytowane przez picasso
17.04.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...