Skocz do zawartości

Samoczynny restart - ubytki wolnego miejsca na dysku


Grek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o sprawdzenie logów z otl (x64). Otóż 3 dni temu zdarzyła mi się dziwna sytuacja a mianowicie nagle zresetował się komputer. Niby nic niezwykłego ale po ponownym włączeniu okazało się, że wszystkie załączone programy wtedy programy się że tak to ujme zresetowały. Załączona wtedy gra wyglądała jak świeżo po instalacji, włączony wtedy firefox wyglądał na nowo uruchomiony ( zero zapisanych haseł, historii itp) podczas gdy inne programy wtedy niewłączone były w porządku. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. No i sprawa numer 2, że nagle zauażyłem 10 gb wolnego miejsca na dysku C podczas gdy zawsze było to powyżej 20 gb a ja staram się na dysk C nic nie włączać. Proszę o sprawdzenie czy w kwestii sofware wszystko w porządku dziękuję.Jeszcze jakbym mógł prosić o sprawdzenie czy żadna z aplikacji nie podkada sobie przypadkiem internetu bo tylko na tym komputerze chodzi po prostu wolnej..

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

"Prośba o sprawdzenie logów " = zasady działu w aspekcie merytoryki (KLIK). Tytuł dopasowuję do problemu zasadniczego. Temat przenoszę do działu Windows 7. Nie widzę podstaw do szukania infekcji. I logi nie opowiadają też nic ciekawego, aczkolwiek OTL nie potrafił odczytać zawartości Dziennika zdarzeń i jego sprawdzanie być może tu będzie się odbywać.

 

 

Otóż 3 dni temu zdarzyła mi się dziwna sytuacja a mianowicie nagle zresetował się komputer. Niby nic niezwykłego ale po ponownym włączeniu okazało się, że wszystkie załączone programy wtedy programy się że tak to ujme zresetowały. Załączona wtedy gra wyglądała jak świeżo po instalacji, włączony wtedy firefox wyglądał na nowo uruchomiony ( zero zapisanych haseł, historii itp) podczas gdy inne programy wtedy niewłączone były w porządku. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem.

 

1. Zweryfikuj czy posiadasz zrzuty pamięci DMP do analizy: KLIK (punkt 5).

 

2. Wykonaj sprawdzanie dysku pod kątem błędów.

 

 

No i sprawa numer 2, że nagle zauażyłem 10 gb wolnego miejsca na dysku C podczas gdy zawsze było to powyżej 20 gb a ja staram się na dysk C nic nie włączać.

 

Wykonaj diagnostykę zajętości miejsca za pomocą darmowego programu SpaceSniffer. Program należy wywołać przez Uruchom jako Administrator (by przeliczył też takie foldery jak System Volume Information związany z Ochroną systemu), zaś przed uruchomieniem skanu dysku przekonfigurować z menu Edit > Configure > Show Unknown Space.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...