Skocz do zawartości

Błędy "Program Eksplorator Windows przestał działać"


czeesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po włączeniu komputera i zalagowaniu się, od razu zaczyna wyskakiwa mi komuniikat, iż eksplorator windows przestał działac. Komunikat wyskakuje bezustannie co 5-7 sek przy korzystaniu z laptopa, zupełnie uniemożliwia normalną pracę. Jestem zielony i czytalem tylko, ze nalezy cos usunac, zrobic, ale naprawde nie mam pojecia jak. Sprzet - Lenovo Y560, na pokladzie Windows 7. Czekam na odpowiedzi i dziękuję z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Po zastosowaniu się do powyższej rady, wszystko działa bez zarzutu

 

To była diagnostyka, czyli połowa zadania. Teraz należy zacząć to odkręcać partiami, włączając w ShellExView rozszerzenia grupami (jednego producenta), przedzielając restartami, aż wychwycisz konkretnie które rozszerzenie tworzy błąd. I to zostawiasz trwale wyłączone lub deinstalujesz całkowicie program który to wprowadził (o ile to będzie wchodzić w grę).

 

 

pozostaje tylko przeczyścic komputer by troche szybciej dzialal. Mógłbyś cos polecic skoro już to czytasz?

 

Ponownie skieruję do ogłoszenia. Tam jest podane jakie logi oceniam wstępnie (OTL), by się zorientować jak wygląda system. A z tym facetem to błąd założeń. Jestem płci przeciwnej.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...