Skocz do zawartości

Mikrofon


Nights

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sterowniki przeinstalowane. W menadżerze urządzeń włączone. Da się jakoś sprawdzić, czy jednak mikrofon jest wyciszony? Nie mam możliwości na chwilę obecną, aby sprawdzić go na innym komputerze, dlatego wolałbym się upewnić.

 

Btw.

Ciekawy motyw - będąc na skype i mając podłączony mikrofon inni usłyszeli dźwięk na moim kompie (konkretniej z gg). Nie, mnie dalej nie słychać.

Odnośnik do komentarza

Kontynuujmy...

 

Mikrofon firmy tracer. Deinstalację przeprowadziłem poprzez ustawienia mikrofonu (czy coś takiego. Robiłem to wczesniej, a z powodu braku czasu nie mogłem być tutaj aktywny, przez co zapomniałem gdzie co klikałem). Po ponownym uruchomieniu windows domyślnie pobrał sterowniki i je zainstalował. Problem stał się bardziej jasny: Druga osoba rozmawiając ze mną słyszy wszystko co tak jakby "wychodzi" z mojego komputera (dźwięki systemowe, muzykę) nawet wtedy, gdy mam wyciszone głośniki. W zarządzaniu urządzeniami audio w zakładce "Nagrywanie" podczas puszczania czegokolwiek wykres porusza się wraz z dźwiękiem (czyli normalnie dźwięk leci dalej).

 

#peter

Po podłączeniu mikrofonu urządzeniem domyślnym jest "Mikrofon Realtek High Definition Audio", czyli jest okej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...