Skocz do zawartości

Emulator Windows 7


kedzior24

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

to są tak zwane maszyny wirtualne np. https://www.virtualb.../wiki/Downloads

poszukaj w google jak się ich używa i przetestuj. największą zaletą maszyny wirtualnej jest to że jak coś popsujesz w maszynie to systemowi na którym ją odpaliłeś nic się nie stanie.

 

Edit. tylko pamiętaj że tyle Ramu ile przypiszesz maszynie tyle będzie używać, a z "głównego" systemu zniknie. POwiedzmy masz 4 GB Ram, maszynie przypiszesz 2,5 GB to w Xpku bedziesz maił do dyspozycji tylko 1,5 GB

Odnośnik do komentarza

Sterowniki są wszystkie zainstalowane chyba prawidłowo. Mam małe problemy z tym windowsem jak np. brak dzwięku w niektórych grach lub wywalanie błędu wyślij raport o błędach. Zazwyczaj pomaga zmienienie zgodności, ale w GTA 4 nie da się nic zrobić. Pisłem posta na tym forum i innych ale nikt nie odpisuje. Dałem tego SS z błędem ale jest czarna miniatura. Zobacze jak to będzie wygladało

 

Cholera. Cały czarny. Czemu tak jest? W .bmp się nie dało dodać, a ten jest .jpg

post-2-0-02409100-1329073841_thumb.png

Edytowane przez picasso
BMP nie jest dopuszczone w Załącznikach ze względu na brak kompresji. Oszukałeś rozszerzenie (blad.jpg.bmp), to nic dziwnego, że czarny podgląd. Obraz przekonwertowałam. //picasso
Odnośnik do komentarza

Spokojnie instaluj, doświadczenie mi podpowiada, że rzadko kiedy to ostrzeżenie jest uzasadnione, a już szczególnie w przypadku znanych programów dobrych producentów.

 

Jedyny znany mi przypadek, kiedy to okienko faktycznie ostrzegało przed problemami, to wczesne wersje Alcohol 120% na Win Vista i 7.

 

Ponawiam pytanie: czy masz poinstalowane Service Packi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...