Skocz do zawartości

Zawieszanie podczas przenoszenia danych z urządzeń USB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam kłopot z kopiowaniem danych z urządzeń zewnętrznych np. pendrive, czy twardych dysków. Kiedy rozpocznie się kopiowanie to nic nie mogę ruszyć w komputerze, jak tylko próbuję okno kopiowania zrzucić do paska zaraz się zawiesza i jest BRAK ODPOWIEDZI co ciekawe kopiowanie dalej trwa gdzieś tam w tle, bo zostawiłem komputer z tym zawieszonym oknem na kilka min i kopiowanie zakończyło się pomyślnie,troszke to zagmatwane szukałem w necie podobnych problemów i znalazłem coś takiego

http://forum.pcforma...e-sie-kopiuje-t jest to identyczny problem

ale brak odpowiedzi:( . Bardzo proszę o pomoc jest to dość męczące,ciekawe jest to że problem występował już od pczątku tzn od momentu zakupu komputera i położenia systemu ok 2-max 3 lata temu lecz zbagatelizowałem tą sprawę teraz kupiłem zewnętrzny dysk twardy 2TB i troszke więcej kopiuje więc i sam problem się przypomniał. Zabrałem więc mój

pendrive jeden 4GB drugi 8GB oraz dysk twardy do pracy gdzie jest jeden komputerek z Vistą ale 32bit podłączyłem i co ciekawe problem wystąpił identyczny hmmm więc analogicznie obok komputer z Windowsem 7 64bit i tutaj wszystko działa zrzucam te okna kopiowania do paska otwieram przeglądarkę no robiłem sporo żeby się zawiesiło i nic ..

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dwie rzeczy z moich własnych doświadczeń, nie wiem, jak to będzie się miało do Twoich problemów:

- włączony Comodo Internet Security bardzo spowalnia działanie na plikach, w tym kopiowanie, tworzenie duuuużych plików tekstowych (po kilkaset MB), otwieranie filmów w HD (ale o dziwo czepiał się tylko pary x264/mkv i to takich po kilka GB),

- mało wydajny dysk. Mam tak czasem na lapku, że przy dużym wykorzystaniu dysku, wszystko inne spowalnia.

 

Wiem, że to nie jest rozwiązanie, ale spróbuj przenosić dane przy użyciu xcopy z Wiersza poleceń.

 

A, i najważniejsze. Skanowanie pendrive'ów pod kątem uszkodzeń. Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, jak MHDD widzi dyski zewnętrzne, ale nie zaszkodzi sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...