Skocz do zawartości

Nie otwiera dysku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. Ostatnio moja siostra pożyczyła pendriva i wsadziła go do kompa. Wyskoczył komunikat z avasta, że znaleziono wirusa. Kazałem jej wyjądź pendriva lecz było już za późno. W odstępach po 11 sekund coś mi stuka w dysku. Próbowałem otworzyć przez "mój komputer" dysk C, D, E, F, i wyskakiwał błąd z obcobed.exe domyśliłem się że mam jakiegoś trojana, więc przeskanowałem komputer programem SuperAntiSpyware coś tam znalazł usunełem te wirusy i nic wraz ten sam problem. Więc przeskanowałem komputer lepszym programem "TrojanHunter" znalazł dużo trojanów i je usunął w tym obcobed.exe, ale dysk nadal stuka a jak chcę otworzyć któryś z dysków do wyskakuje "otwieranie za pomocą" i wyskakuje lista programów bez mozliwości zaznaczenia opcji "zawsze uzuwaj tego programu do otwierania..." Wie ktoś jak to naprawić?

 

System:

Microsoft Windows XP

Home Edition

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 2

Wersja systemu 32 bitowa

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

raxonix proszę przeczytać zasady działu, skąd tu jakiś log z niepełnosprawnego HijackThis! Tym narzędziem nikt tu się nie posługuje, bo jest słabe i przestarzałe. Obowiązkowe logi to OTL + GMER. A skoro dodatkowo występuje tu problem z infekcją z pendrive, to dorzuć też trzeci log z USBFix z opcji Listing.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
29.02.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...