Skocz do zawartości

Fifa - Błąd 0xc000007b przy uruchamianiu konfiguracji


stanior94

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

stinx

 

Ten link, który podałeś, to jest jedna z wielu wątpliwych reputacją stron, która oszukuje. Co za bezczelność na stronie, podany "MS Fix-it", a po kliku pobiera się coś całkiem innego. Link oczywiście wymazuję.

 

 

stanior94

 

Taka formuła błędu kojarzy się z .NET Framework: brak zainstalowanego lub niepoprawna wersja z którą nie współpracuje konfiguracja. "Frameworka przeinstalowałem" = ale którą wersję? Nie podałeś też wersji Fifa.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

mały off.

@stanior94 -

Zainstalowałem dziś sobie gra , gry wchodze w confing natpotyka mnie taki błąd
ty jesteś z polski? Czy tylko udajesz polaka ?

 

@picasso - na serio nie razi cię w ten sposób okaleczony ojczysty język? Sam też nieraz nie ustrzegę się błędów stylistycznych ale to powyższe to bełkot "wąchacza buteprenu", nie ma nic wspólnego z polskim językiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jak juz ma 4.0 no to nie może zainstalować 3.5 musi chyba odinstalować nowsza wersja i wtedy spróbować

 

Te instalacje .NET są niezależne i jestem w stanie bez problemu zainstalować w odwrotnej kolejności .NET 4 > .NET 3.5 SP1 na XP, setup nie ma żadnych zażaleń. Na czystym systemie, który nie ma nic namieszane. Jego logi z instalacji .NET nie są tu sprawdzone, nie można więc się ustosunkować co się dzieje w tle i z jakiej przyczyny.

 

 

Swoją drogą, i tak będzie miał problem z pobraniem z dobrychprogramów (i to jest bootstrapper a nie full oceniając po nazwie pliku). Kliknij w link pobierania, jest przekierowanie na serwer MS. Ma zablokowane strony MS, co jest alarmujące. Nie zgłosił się wcale na diagnostykę, to sobie możemy ginąć w przypuszczeniach.

 

EDIT Zedytowałeś post. Wymiana siekierki na kijek. :P Wszystkie linki Softpedia są "External" i wiodą do tego samego źródła download.microsoft.com.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...