Skocz do zawartości

Dziwny folder aswSnx private storage na pendrive


Rekomendowane odpowiedzi

loga dodam po 14 (wcześniej nie mogę) -

możecie zmienić temat (jeśli się da) - nie wiem gdie małem dodać.

mam amały problem na pendirve odkryłem taki folder

"">>>## aswSnx private storage<<<"" (F:\## aswSnx private storage)

a w nim jest pusty folder "">>>r148<<<"" (F:\## aswSnx private storage\r148 )

co to jest (mogę to usunąć??).

 

--edit--

bardzo dziękuję za pomoc picasso

... Foldery te można usunąć. Jest też narzędzie do sterowania ustawieniami Sandboxa: snxConfig tool.

 

logami zaśmiecę wklej.org OTL Extras OTL logfile

do zamknięcia :)

Edytowane przez student
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi nie są potrzebne. Folder aswSnx private storage to folder piaskownicy Avast. Foldery te można usunąć. Jest też narzędzie do sterowania ustawieniami Sandboxa: snxConfig tool.

 

 

EDIT: Powinieneś mi odpowiedzieć w nowym poście a nie edycje w pierwszym poście. Wg spodziewań w logach nie ma podstaw do niepokoju, a Avast jest zainstalowany. Drobne komentarze:

 

1. Są zwracane w Dzienniku błędy po szczątkach Pandy i poczęstuj się narzędziem Panda Uninstaller.

 

Error - 2012-01-15 12:21:01 | Computer Name = PRIVATE-67F8291 | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi Panda Process Protection Service z powodu

następującego błędu: %%3

 

Error - 2012-01-15 12:21:16 | Computer Name = PRIVATE-67F8291 | Source = Service Control Manager | ID = 7026

Description = Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego

lub systemowego: ShldDrv

 

2. W Moich dokumentach stoi plik o wadliwej nazwie (Windows przy próbie kasacji zwróci błąd "nie można odnaleźć pliku"). Załatwisz go za pomocą aplikacji Delete FXP Files.

 

File not found -- C:\Documents and Settings\Krzysztof\Moje dokumenty\http:--start.ubuntu.com-11.04-Google-.desktop

 

Temat wyjaśniony i zamykam.

 

 

.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...