Skocz do zawartości

Nieaktualna Opera w folderze C:\preboot


dziabong

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ściągnąłem sobie programik Secunia PSI, co by sprawdzić, które programy muszę zaktualizować. O dziwo stwierdziła, że mam nieaktualną Operę (nigdy nie instalowałem Opery!!!) i to w katalogu C:\preboot, które pokazuje się dopiero po wyłączeniu ukrywania chronionych plików systemu operacyjnego. Tylko po co mojemu systemowi opera? Nie widzę tam żadnego unistall, w dodaj/usuń programy, też tego nie ma. Wywalić? Nie ruszać? Próbować aktualizować?

 

Nawiasem to oprócz folderu z operą, w preboot jeste jeszcze kilka innych, dziwnych rzeczy np. python24 - znowu: nigdy nie pisałem w pythonie (zakładam, że to jakieś środowisko do niego).

 

Win 7x64.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Ściągnąłem sobie programik Secunia PSI, co by sprawdzić, które programy muszę zaktualizować. O dziwo stwierdziła, że mam nieaktualną Operę (nigdy nie instalowałem Opery!!!) i to w katalogu C:\preboot

 

Folder Preboot jest charakterystyczny dla laptopów Lenovo, podobno jakaś Opera tam siedzi: KLIK.

 

 

Nawiasem to oprócz folderu z operą, w preboot jeste jeszcze kilka innych, dziwnych rzeczy np. python24 - znowu: nigdy nie pisałem w pythonie (zakładam, że to jakieś środowisko do niego).

 

To zapewne biblioteki korespondujące do któregoś programu z Preboot (skompilowanego w tym środowisku), wymagane do jego uruchomienia.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...