Skocz do zawartości

Nie wykrywa dysku


CKwarrior

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem zakupiłem nowy dysk i winda7 mi go nie wykrywa.

Na początku nie chciał wcale wstać system system dysk boot change dysk than press enter

po przełączałem kabelki SATA(oba dyski takie) i system się odpalił mimo to winda7 go nie widzi??

Ma ktoś pomysł jak zrobić żeby działał?

Dodam tylko, że dysk wydaje dziwny dźwięk jakby cały czas się uruchamiał i za chwilkę pada??

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

CKwarrior co ten temat robi w dziale diagnostyki wirusów? Temat wstępnie przenoszę do działu Windows 7, ale możliwe że do Hardware pójdzie.

 

 

po przełączałem kabelki SATA(oba dyski takie) i system się odpalił mimo to winda7 go nie widzi??

 

Opisz bliżej co to znaczy "nie widzi" = gdzie nie widzi? W menedżerze urządzeń, w diskmgmt.msc czy Mój komputer? Jeśli to ostatnie = dysk pewnie nie ma litery przyznanej, co jest oczywistą konsekwencją braku partycji na fabrycznie nowym dysku.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

spoczko można go offnąć już sie udało ale co ciekawe na nowy dysku partycję miałem.(mój pracownik nagrał na niego filmy)

Rozwiązanie jest ciekawe ten z filmami wpiąłem w Sata1 na płycie głównej a systemowy w Sata3 i co ciekawe tylko przy takim ustawieniu się uruchamia mimo iż w setup-ie nie mogę wybrać konkretnego dysku tylko primary master jako HDD nic więcej to tak działa a jak systemowy był jako Sata1 a ten z filmami jako Sata3 nie hulało?

Ciekawe prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...