Skocz do zawartości

Brak ikonki SoudMan z Realteka w Panelu sterowania


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chłopie naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę, że nie umisz. Mam najnowszą wersję sterowników (niema nowszych, jak twierdzisz że są to pokaż i napewno będą to nieoficjalne wersje. Bo oficjalne są na stronie producenta.

 

Nie napisałem, że nie mam zintegrowanej dźwiękówki tylko że niemam integry REALTEK HD !!!

 

Mam stary typ tych kart > AC'97 zwykły bez HD. Pozatym widzisz sam że moja nie jest obsługiwana przez te stery co podałeś

Odnośnik do komentarza
Chłopie naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę, że nie umisz.
zapewne nie umim, a teraz Cie naprostuję. Patrz i ucz się, czytaj kolejne szkriny.

Wybrane dane twojej płyty, poniżej na obrazku kodek zamontowany na Twojej płycie:

post-22-0-01860600-1323958393_thumb.jpg

Przeczytaj dokładnie, przecież potrafisz czytać ze zrozumieniem, co wyżej na screenie, w razie kłopotów cytuję:

" 6-kanałowy kodek audio Realtek ALC655

Zgodność ze specyfikacją AC'97 2.3" sens tych dwóch prostych zdań ci wytłuściłem, co byś nie musiał mózgu nadwyrężać.

.

jedziemy dalej, czyli co powiada o tym czipie jego producent (fragment opisu):

 

Zdając sobie sprawę, że możesz nie pojąć jak to w skrócie brzmi, to napiszę jak krowie na rowie: HD Audio, więc .................... ?

Mam najnowszą wersję sterowników
nie masz.
.......i napewno będą to nieoficjalne wersje. Bo oficjalne są na stronie producenta.
są oficjalne producenta kodeka,
jak twierdzisz że są to pokaż

jesteś "guru" to sobie znajdziesz chyba, że coś cię blokuje. Tu mała podpowiedź (bo ogólnie dobre mam serce, ostatnia najnowsza wersja to 2.66) jak już wyżej gdzieś pisałem.

Na przyszłość rada, jak chcesz coś wyrazić pisz zrozumiałym polskim językiem, nie bełkocz po swojemu bo trudno to zrozumieć.

 

A skoro zrobił się już kolejny flame, dla wyjaśnienia ci gdzie popełniasz kardynalne babole, lekcja języka polskiego ( na marginesie co robiłeś na lekcjach z języka ?)

twoje zdanie:

"marekW jak byś dobrze czytał do czego to jest i spojrzał jaką mam mobo, to byś wiedział że to jest dla zintegrowanych kart audio Realtek HD a ja nie mam Realtek HD integry"

gdyś chciał przekazać dosłownie to, co dopiero po kilku postach w końcu wynikło, to poprawne i bardziej zrozumiale może być napisane tak:

"marekW jak byś dobrze czytał do czego to jest i spojrzał jaką mam mobo, to byś wiedział że to jest dla zintegrowanych kart audio ale Realtek HD a ja nie mam integry HD" - (wytłuszczone poprawki) czujesz tę subtelną różnicę? Wszystko było by jasne po tym jednym zdaniu czego nie wiesz o swojej płycie.

Edytowane przez marekW
Odnośnik do komentarza

Jak tak czytam wszystkie twoje posty to rece oczywiscie nie tylko opadaja, ale i odpadaja. Nie masz nawet odrobiny samodzielnego logicznego myslenia, mieszasz pojecia, dane techniczne, podzespoly, motasz sie w zeznaniach i krecisz jak cie zlapac na pisaniu glupot. Czekasz na picasso, ze napisze ci wszystko w rejestrze i nauczy Cie czegos. Nikt nigdy niczego Cie nie nauczy bo ty nie przyswajasz najprostrzych rzeczy.

To sa twoje stery;

 

Problem polega na tym, ze prawdopodobnie nie kompatybilne do konca z Win7, moga zadzialac, ale nie musza. Realtec co prawda pisze, ze inne Chipsety niz Intel sa obslugiwane, ale....jest wiele ale. W takim przypadku masz mozliwosc zapakowania zmodowanych sterow pod Win7 z nie zawsze bezpiecznych stron. Do tego wczesniej trzeba miec system na 5-tke, a twoj rozgrzebany w rejestrze jest jak ser szwajcarski czego dowodem Twoje idiotyczne tematy (od lat zreszta) o bezsensownych problemach legnacych sie w wiekszosci w twojej glowie i tam pielegnowanych w nadziei rozkwitu.

Nie mozesz ogarnac sterow ? po kilku jak mniemam latach nauki obslugi PC-ta? Pakujesz stery na stery.

Temat ten dotyczy ikonki w zasobniku, a ja pytam czy dzwiek dziala? odpowiedz bedzie dziala, a ja Ci nie wierze bo krecisz caly czas. Ikonka jest na takim koncie , a na innym jej nie ma? Zapodaj jeszcze kilka kont to gdzies zadziala.

 

Nie mam wiecej pytan wysoki sadzie (picasso). Mozna mnie ukarac.

Odnośnik do komentarza

@Punisher miałem cichą nadzieję iż prostota z jaką się wyrażam wdając się z tobą w polemikę będzie zrozumiała, nie, nie, nie, nic nie kojarzysz z tego co się do ciebie pisze, nie kojarzysz nic z tego co jest napisane w linkowanych materiałach, nie będę cie dotykał personalnie bo musiał bym napisać, że jesteś niereformowalnym imbecylem. Nawet powyższe zdanie w angielskim jest wyzwaniem ponad twoje zdolności percepcji (nota bene zauważyłeś może ten oczywisty błąd w pierwszym słowie? Zapewne nie, nie wiem zatem jak Ty cokolwiek przetłumaczyłeś), więc jak przetłumaczysz to zdanie (może ci się uda) to co ci wychodzi? Bo po mojemu to jest: że kodek jest kompatybilny z Intel HD Audio, i ...............(ważny jest ten kurna przecinek) posiada suport dla 8 kanałowego DAC'a.

Ja nie zamierzam więcej uczyć Cię podstaw polskiego języka, bo nie moja w tym rola ale musisz mieć świadomość, że każdym takim postem pogrążasz się jeszcze bardziej, ten "smród" będzie się za tobą ciągnął póki Google będzie istniało.

Z tego co pamiętam na XP kiedyś instalowałem te HD i nie działało.
bo przy XP była jeszcze odpowiednia poprawka MS, którą trzeba było zainstalować przed instalacją driverów HD.

Tyle ode mnie, żegnam ozięble, EOT.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...