Skocz do zawartości

Centrum Zabezpieczeń nie reaguje


PiotrJIMI

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDECZNIE

 

bardzo proszę o pomoc i porade,

 

mam system - windows 7 home premium 32 bit

 

od pewnego czasu nie mam aktywnej opcji w ikonie "centrum akcji" - centrum zabezpieczeń

 

nic nie pomaga program xp-Anti-Spy,ani nic nie pomaga narzędzia administracyjne - usługi,a przy napisie w centrum akcji przy napisie centrum zabezpieczeń jest przycisk włącz i jak ja go klikam to absolutnie nic się nie dzieje i nawet nie wyskoczy żaden komunikat.skanowanie programem malwarebytes anti malaware tez nic nie dało.

 

log z OTL ustawiłem na 90 dni ponieważ z ja naprawde nie wiem od czego to może być,poprostu wczoraj zauważyłem że tak jest.

 

xp-antispy właczyłem i wyłączyłem centrum bezpieczeńśtwa i restarty - nic

 

nadzędia administracyjne-usługi - uruchom centrum zabezpieczeń - wyskakuje - Błąd 5.Odmowa dostępu.Nie aktywne - wszystkie zadania - nic

 

przywracanie systemu - nic nie pomaga

 

zasyłam log z programu malware bytes anti malware

 

zasyłam log z OTL

 

w miarę możliwości proszę o szcegółowe instrukcje co ja mam zrobić

 

 

 

 

bardzo proszę o pomoc i z góry ja naprawdę szczerze dziękuje.

 

DZIĘKUJE I POZDRAWIAM

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

PiotrJIMI, nie jesteś proszony o podawanie logów, które są zbędne i usuwam to (przy okazji oczyszczam temat ze zbędnych postów). HijackThis to narzędzie, które możesz w poważnej analityce aktualnie podłożyć pod koła, zupełnie nieprzystosowany do bieżących warunków. Są określone zasady = logi z OTL (biją HijackThis na głowę zakresem informacji) oraz GMER (no właśnie, gdzież on?). Poza tym, używałeś ComboFix w bliżej niesprecyzowanym czasie, widać to w logu, tak więc kiedy i po co był używany?

 

 

W raportach brak śladów infekcji. Centrum nie działa z tego powodu:

 

usługi - uruchom centrum zabezpieczeń - wyskakuje - Błąd 5.Odmowa dostępu.

 

Teraz jest zagadnienie do diagnostyki, co blokuje usługę. Wstępnie moja uwaga skupia się na McAfee: kiedy on się pojawił i czy na pewno problem się nie zbiegł z jego instalacją? Pytanie zadaję na wszelki wypadek, mimo tego jasnego sformułowania:

 

log z OTL ustawiłem na 90 dni ponieważ z ja naprawde nie wiem od czego to może być,poprostu wczoraj zauważyłem że tak jest.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

WITAM

 

nie znam się na tych "logach" chciałem tylko dobrze

 

co do "combofix" to juz historia i to było używane długo długo przed tym obecnym objawem,a antywirus "macafee" instalowałem wczoraj czyli 24.11 a ten objaw juz był wczesniej i przed instalacja antywirusa.

 

zasyłam ten log z GMER

 

bardzo proszę o pomoc i porade

 

POZDRAWIAM

 

 

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że w logach nie widać przyczyny, na wszelki wypadek zrób jeszcze skanowanie za pomocą Kaspersky Virus Removal Tool. W konfiguracji skanera zaznacz wszystkie obszary do skanowania. Przedstaw wyniki typu "Detected threats", o ile będą.

 

 

nie znam się na tych "logach" chciałem tylko dobrze

 

Nie wątpię, że chciałeś dobrze, tylko że właśnie po to są zasady: KLIK (""Określonych", czyli dobranych starannie przez nas a nie intuicyjnie przez użytkownika.").

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...