Skocz do zawartości

Jaki sprzęt kupić?


Walkerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Bo rzucasz hasłami, bez sensu, których ja (przeciętny obywatel) nie rozumiem i dalej mi to nic nie mówi, że "TN". Temat stał odłogiem przez pół miesiąca i nie raczyłeś wytłumaczyć czy doradzić.

 

Co to takiego TN i jaki monitor w tej cenie i o takich parametrach mógłbyś polecić?

 

EDIT: już wiem co to TN, no ale głowiłem się długo czasu co wybrać. Nikt nie chciał mi pomóc, a teraz Ty krytykujesz tą decyzję bo TN. Jeśli możesz to podaj mi propozycję innych monitorów z tunerem TV, które kosztowałyby do 1000 zł. Takie które według Ciebie są ok.

Odnośnik do komentarza

Sprzet jak sprzet, bedzie stal i dzialal. Jak bys postawil obok jakis sprzet z IPS czy inna lepsiejsza matryca to pewnie bys zobaczyl roznice. Co z tego. Jak ma byc w tej cenie i takie bebechy jak chcesz to kupuj. Wiesz, mysle, ze wiekszosc nie widzi na co dzien pieciu monitorow przed oczami. Sprawdzamy tak samo testy i porownujemy. Cos czasem doradzimy lepiej lub gorzej. Mam dwa DELL-e bez Mpeg-4, ale na matrycach E-IPS i starego Philipsa na TN-ce. Dopiero teraz widze roznice. Wczesniej Philipsem bylem zachwycony przez szesc lat, a teraz nawet zona nie chce na nim grac w kulki bo mowi, ze dziadostwo i oczy bola :) . Podoba Ci sie spalnia wymagania, gwarancje ma i o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chetnie kupil sobie takiego VA albo IPSa, ale jakoś nikt wcześniej nie mógł mi tego przedstawić, a już nie ma mowy o tym, żeby zaproponować jakiś monitor z tunerem o takiej matrycy. Dlatego się radzę, bo przecież co ja się mogę na tym znać. Szukałem po znanych markach i wyciągałem wnioski. Pytałem się ludzi, to jak widać w sklepach nie są zbyt bogaci w więdzę o matrycach i nie doradzili mi dobrze. Teraz już wiem, ze mógłbym wybrać sobie coś z matrycą VA, albo IPS, no ale który monitor z tunerem ma takie matryce?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...