Skocz do zawartości

Avira - Problem z Web Protection i Mail Protection


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam problem z programem antywirusowym - Avira - licencja ważna do 11.04.2012.

"Parasalka" się nie otwiera z uwagi na zatrzymaną ochronę Web Protection i Mail Protection.

Próba uruchomienia tych dwóch osłon przez kliknięcie czerwonego przycisku nic nie daje i nie wiem w czym może być problem.

 

Jednocześnie wczoraj przez cały dzień był problem z połączeniem internetowym ( Livebox ).

Kontakt telefoniczny z TPSA poskutkował zmianą hasła użytkownika i resetem ustawień Livebox do ustawień fabrycznych,

połączenie zostało przywrócone, ale sytuacja się powtarzała i potem jeszcze dwa razy "naprawiałam" połączenie resetując Livebox.

 

Nie wiem co ewentualnie sprawdzić lub jaki raport wykonać, żeby antywirus włączyć z wszystkimi funkcjami.

 

Z góry dziękuję za wskazówki.

 

avirat.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A kliknięcie na "fix problem" nie daje pozytywnego rezultatu?

NIE - daje taki sam rezultat jak kliknięcie pojedynczych opcji tzn. czerwony kwadrat z białym kółkiem zmienia się w czerwony kwadrat z białym krzyżykiem, a zielonego koloru nadal nie ma.

 

Używasz któryś z tych programów: Internet Download Manager, Lavasoft AD-Aware, Spybot Search & Destroy ? Wchodzą one w konflikt z Avira Internet Security 2012 i należy je odinstalować.

http://forum.avira.c...threadID=137610

Z tych trzech nie mam żadnego, z programów ostatnio instalowanych jest tylko DVD Decrypter oraz Alcohol 120% - obie instalacje z października.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...