Skocz do zawartości

Comodo wykrył zagrożenie (Suspicious@8vtfe0p8nxio) w pliku hpHotkeyMonitor.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Comodo podczas skanowania wykrył mi powyższe zagrożenie (Suspicious@8vtfe0p8nxio) w pliku na ścieżce C:\swsetup\sp53547\HPHKS1.cab|hpHotkeyMonitor.exe .

W sumie to po ostatniej aktualizacji Comodo, stał się on dużo bardziej "agresywny", dużo plików blokuje, nie pozwala na zapis ściąganych plików .exe . Rozumiem, że wszystko da się skonfigurować i ustawić co zresztą uczyniłem. Chciałbym się jednak dowiedzieć w 100% czy to faktyczne zagrożenie jakie wykrył czy fałszywy alarm? Bo folder swsetup to o ile się nie mylę folder ze sterownikami i jakimiś HPowskimi programami? Czy mam skasować poprzez Comodo? Czy zignorować?

 

Dołączam logi OTL, proszę o sprawdzenie.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach nie widać nic związanego z infekcją.

 

Comodo podczas skanowania wykrył mi powyższe zagrożenie (Suspicious@8vtfe0p8nxio) w pliku na ścieżce C:\swsetup\sp53547\HPHKS1.cab|hpHotkeyMonitor.exe .

 

Szczerze wątpię, że jest to rzeczywiste zagrożenie. Plik należy do firmowego zestawu HP, a jego nazwa mówi sama za siebie i jak podejrzewam funkcjonalność tej aplikacji niepotrzebnie budzi COMODO. Trzeba zgłosić tę detekcję na forum COMODO.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...