Skocz do zawartości

cod3r

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O cod3r

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 1. Dałem spokój, gdyby była możliwość przetrzymania dysku dłużej to pewnie bym się jeszcze trochę "pobawił" i potestował ale kumpel stwierdził, że już pal licho te dane, nie były jakieś bardzo mocno ważne. Dysk wrócił do lapka, format poszedł, system postawiony i wszystko śmiga jak należy, przynajmniej teraz będzie o robieniu kopii pamiętał, może... Dzięki za zainteresowanie, temat można zamknąć.
 2. Zrobiłem zgodnie z poradą, pliki wyizolowane. Sprawdziłem i nie widziałem żadnych negatywnych skutków więc je usunąłem. Dzięki za pomoc, temat można zamknąć.
 3. Ok, a więc tak, udało mi się odzyskać dane przy pomocy programu, który polecał Bonifacy, długo to trwało ale jakoś dobiegło końca. Problem teraz jest w tym, że te pliki po skopiowaniu i próbie odpalenia np. jpg, czy .doc są uszkodzone i nie da rady ich otworzyć. Teraz moje pytanie dotyczy tego czy znacie może jakiś dobry soft naprawiający uszkodzone pliki czy raczej sytuacja jest ciężka?
 4. MarekB, dzięki, sprawdzę jak nie pójdzie tym co polecił Bonifacy (załączyłem dziś rano, leci "skanowanie wgłąb", po czasie stwierdzam, że się program stara, aczkolwiek zobaczymy efekty). wieslaw531, a więc tak, odpaliłem płytkę z systemem i dałem napraw, nie powiodło się (tzn. stwierdził, że nie da się naprawić) ale była możliwość dostępu do konsoli, tak więc ją odpaliłem i wykonałem skan chkdsk.
 5. Dam znać jutro co i jak ewentualnie, a co do chkdsk to robiłem to na samym początku, jeszcze u kumpla, rzucał kodem błędu 50. Obecnie próbuję program, który polecił Bonifacy . Dobranoc .
 6. Przepraszam, teraz ja się zamotałem, mam taki sam system jak stoi u niego W7 x64 .
 7. Ok, opiszę wszystko co i jak. System był Windows 7 64-bitowy. Sytuacja ma się tak, kumpel postanowił zrobić sobie formata. Płytki nie dostał więc mu mówię, że pewnie masz ukrytą partycję recovery, w Asusie z tego co wiem odpala się ją naciskając f8 lub f9 po odpaleniu kompa. Oczywiście postanowił sprawdzić czy jest nie zgrywając wcześniej danych (ała). Owszem była, odpalił się menedżer recovery, doszedł do momentu w którym, z tego co mówił, odpalił przywracanie/odzyskiwanie, a następnie postanowił je przerwać przypomniawszy sobie o danych do zgrania :/. Przerwał twardym resetem... i system nie wstaje . Patrzyłem też spod gparted, partycja C na której były pożądane dane jest oznaczona jako uszkodzona. I tak właśnie myślę jak to ugryźć, teoretycznie po szybkim formacie dane powinny udać się jakoś wydobyć. up Ok, dzięki za odpowiedź, aczkolwiek interesującą mnie informacją jest co się dzieje przy szybkim formacie z partycją recovery, myślę, że jest bezpieczna, natomiast nie mam 100% pewności.
 8. Wcześniej był na pewno NTFS, obecnie RAW . Poniżej załączony obrazek, podłączony dysk to Dysk1.
 9. Witam, Kumpel pomieszał trochę na dysku i obecnie nie można się za bardzo do niego dostać ani z pod linuxa ani Windowsa, system nie wstaje wcale, a zależy mu na kilku plikach z tego dysku, kopii nie zrobił :/. Opiszę co chcę zrobić. Wymontowaliśmy dysk z lapka i wziąłem go do siebie, mam możliwość podłączenia dysku do USB odpowiednimi kablami + zasilanie. Dysk mi wykrywa natomiast chce go sformatować, ok. Mam plan by dać szybkiego formata i wtedy odzyskać dane. Nurtuje mnie tylko pytanie na temat partycji recovery, która znajduje się na tym dysku, a jest ukryta (widać pod linuxem). Czy szybkie formatowanie nie wyrządzi jej szkód?
 10. Ok, tak więc w folderze Common znajduje się plik o nazwie Shared101.ini mający taką zawartość: AQAAANCMnd8BFdERjHoAwE/Cl+sBAAAAKFV/LYRdVEe3JaGzEg0DiQAAAAACAAAAAAAQZgAAAAEAACAAAABDzroqtdDvKikiR2IQ6lx00qcAdABNAPQq5UHKKFTIOwAAAAAOgAAAAAIAACAAAABqwRDoDwYBy3QORnjRqmkOEVJ6mYlfK20F3KPqa7SlnDAAAACdWtE6/qHucThgLA2DsAr6bQ650of5mFWn2p9CaXjnxmHcWVqlzkcXRXSbzabFXchAAAAA/N5r5WxiJPvtPaKHyKIPS/tuzGnPkDSBaKQuMyJUwnR8ogRQ4SsVqB+tL8v3MZgoKLanmsyPNmz62uevHaK5aw== A co do tych 3 plików, być może są to drivery do jakiś produktów HP'owskich bądź powiązanych. Kupując komputer system miałem niestety z masą niepotrzebnych aplikacji wciśniętych dodatkowo.
 11. Dziś folderu Common nie odnajduję w podanej ścieżce. Być może ulotnił się po czyszczeniu CCleanerem? Codziennie czyszczę. Co do 3 pierwszych plików, to one są chyba od samego początku na kompie. Z tego co sobie przejrzałem to we wszystkich wcześniejszych wątkach, które zamieszczałem na tutejszym forum zawsze w logach OTL te pliki były. Musiałby się pojawić wraz z instalacją świeżego systemu, komputer mam od września ubiegłego roku.
 12. Witam, Co jakiś czas wykonuję rutynowe skany Comodo, dziś wykrył mi jakiś podejrzany plik. Przeskanowałem plik na Virustotal i Kaspersky oznaczył go jako Exploit.Java.CVE-2012-1723.bx. (link do wyników z virustotal: klik). Dodam jeszcze, że podejrzany plik znajduje się w lokalizacji C:\Users\Uzytkownik\AppData\LocalLow\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\18 . Załączam skany OTL. OTL.Txt Extras.Txt
 13. Ok, załączam log po zrobieniu wyżej wymienionych czynności. Aktualizacja zakończyła się nareszcie powodzeniem . CheckSUR.txt
 14. Ok, po ponownym uruchomieniu logi sie pojawiły, załączam. CheckSUR.txt
 15. w katalogu C:\Windows\Logs\CBS nie ma żadnego innego pliku oprócz CBS.log + kilku spakowanych w archiwum .rar. Sprawdzałem też dla pewności czy może nie jest ukryty, nie jest.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...