Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć ślad i treść info wysłanego na stronie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Teleekspressie oraz Panoramie podawano na cały kraj info o biednym porzuconym przed zimą piesku rasy HUSKY (ostatnio bardzo modnym) genetycznie przystosowanym do niskich temperatur.

Mam problem u siebie.

Od maja mam pod bramą porzuconą SUCZKĘ (miniatura owczarka). Zrobiłem jej nawet domek ale za ch****ę nie chce korzystać w przeciwieństwie do innych kundli. Więc skasowałem.

Nie mogę przygarnąć następnego pieska (obecny uszkodzony kundelek kosztował mnie ponad 1 k PLN - operacje i inne takie).

Ciąża u tej suczki zaczęła się pod koniec września i sypnie mi się na przełomie 11/12 (pewnie w śniegu).

Żona ją regularnie dokarmia (szczególnie teraz) co powoduje nieprzychylne oceny sąsiadów. Ale nie można jej teraz zostawić na tzw pastwę losu. Sumienie nam nie pozwala a jak pisałem nie mogę jej przygarnąć - żrą się z moim kundelkiem prawdopodobnie z zazdrości i nie bez znaczenia jest przyszłe potomstwo.

 

Przepraszam za elaborat ale nie mogę pokonać tematu.

 

Wielokrotne monitowanie do władz lokalnych - bez rezultatu.

Dzisiaj wysłałem info ze strony Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (zainteresowało się Husky`m) opisujące problem suczki i chciałbym mieć jakiś ślad. Wolałem to zrobić na ich stronie.

 

Pytanie:

 

Jak w temacie. Gdzie znaleźć taki ślad na moim systemie. Bo pewnie kiedyś będę chciał zrobić dym.

Przeszukiwałem dyski pod kątem - szukaj tekstu (znana fraza w TC) i bez rezultatu. Kiedyś takie info wyszukiwał TC.

 

Katalog Temporary Internet Files mam przeniesiony na inny dysk.

 

W zasadzie temat powinienem umieścić w innym dziale ale nie chciałem zaśmiecać działu merytorycznego.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...