Skocz do zawartości

Poprawa jakości dźwięku z mikrofonu


peter2012

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio zainteresowało mnie robienie Let's Playów do różnych gier.

No i mam do dyspozycji 2 mikrofony SingStar (podłączane przez jack'a lub przez "pudełeczko" na USB) i mikro z kamerki internetowej Labtec Webcam Pro.Nagrywam Bandicamem,ma opcję dźwięku z 2 źródeł.

I wszystko było by pięknie,gdyby nie to,że jakość mnie średnio zadowala.

Nie ma trzasków czy coś,ale słychać szum w tle i brzmie lekko nie wyraźnie.Więc zwracam się do Was z pytaniem:czy zna ktoś jakiś sposób/program do poprawy jakości nagrania?Bo jak patrze na jakosć innych to naprawdę jest różnica...

 

Karta dźwiękowa: Realtek HD Audio

Głośniki: W podpisie.

 

Proszę grzecznie o pomoc kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@marekW

Nie, to jest raczej taki jakby szum przepływającego prądu,takie "tuuuuuuuuuu".

A mikrofony jak odsunę sie na ok.30 cm od mikro to po prostu nie słychać mnie,więc to nie bebechy.

 

@wiesław531

Mam to samo,tyle że oryginalne od Realtek.Zaznaczone mam obie opcje.

 

Poza tym,mikrofony są podłączone na jedno USB za pomocą skrzyneczki od Singstar (2 wejścia jack >>> USB) więc to może tego wina?Poza tym gdy podpinam na jacka pojedyńczy mikrofon to dużo ciszej mnie słychać.

 

Co myślicie? :)

Odnośnik do komentarza

@peter2012

Ja tylko zaproponowałem abyś potestował z różnymi ustawieniami w jednym lub drugim menadżerze.

 

Testy - to włącz opcję i zobacz. Zmień na inną i zobacz itd. Aż do uzyskania optymalnych wartości.

Ja akurat mam domyślne bo nie potrzebuję nic zmieniać.

 

EDYTA i tylko dla humoru.

 

Zainstaluj sobie w domu miniaturę tego co mam w pracy i mimo iż przeznaczenie takiego pomieszczenia jest całkowicie inne to jednak również spełnia wymagania jako efekt uboczny.

 

 

_DSC5727.JPG

 

 

Aby sobie wyobrazić skalę to to pomieszczenie jest w tym niebieskim budynku.

 

 

 

_DSC5677.JPG

 

 

laugh.gif

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...