Skocz do zawartości

Wyskakujący dymek przy starcie systemu


qwerty1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam windows 7, dziś wyłączyłem usługę Klient zasady grupy poprzez rejestr ponieważ normalnie poprzez services.msc sie nie dało. Wyłączyłem ją ze względu na to iż nie potrzebuje takowej usługi oraz gpedit. I po wyłaczeniu tej usługi po starcie systemu otrzymuje ciagle komunikat jak na screenie:

 

beztytuujllz.png

 

da sie jakoś zrobić aby ten dymek sie nie pojawiał?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
dziś wyłączyłem usługę Klient zasady grupy (...) ze względu na to iż nie potrzebuje takowej usługi

 

Nie bez przyczyny konfig jest zszarzony, a Windows się rzuca po ręcznym zmanipulowaniu wartości Start. Na komunikacie jest widoczny powód: "Uniemożliwia to logowanie się do systemu zwykłym użytkownikom". Namacalnie się o tym przekonasz, gdy utworzysz konto nie-administracyjne i spróbujesz się na nie zalogować, cyk:

 

gpsvc.png

 

Wnioski: zamiast poszukiwać wiatru w polu z "kosmetyką" dymka, należy przywrócić usłudze domyślne Auto. Strona BlackViper nawet w najbardziej okrojonych konfiguracjach (drastyczne Bare-bones!) także zaleca domyślny Automatyczny.

 

 

.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...