Skocz do zawartości

Podgląd zdarzeń: błędy


Walkerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Witam, proszę o analizę błędów z podlgądu zdarzeń, gdyż sam nie jestem w stanie ich naprawić.
ale co się konkretnie dzieje @Walkerowy, komputer się wyłącza? Nieprawidłowo działa? Niewłaściwie sumuje 2+2=4 czyli wstawia np.5 tongue.gif? Jakbym ci pokazał mój dziennik zdarzeń to byś się za głowę złapał i czym prędzej kompa wyłączył, a mi to jakoś zwisa i powiewa, komp działa tak jak ma działać i to mi wystarczy, tym bardziej, że ty pokazujesz błędy raczej związane z siecią i do tego jeszcze po WiFi, no wybacz ale to jest raczej normalne.
Odnośnik do komentarza

Generalnie nie lubię jak coś jest nie tak. Ale o co chodzi, jak jest błąd to musi być przyczyna i rozwiązanie i tego oczekuje :) Wszystkie błędy rozwiązałem, natomiast rozwiązania tego nie mogę nigdzie znaleźć nawet na stronie Microsoftu.

 

EDIT: Problem 30013 Microsoft-Windows-SharedAccess_NAT rozwiązany. Solucja była prosta, wystarczyło odznaczyć "Zezwalaj innym użytkownikom sieci..." w połączeniu lokalnym.

 

Intrygują mnie jednak problemy SideBySide, co to takiego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...