Skocz do zawartości

Skróty folderów na pendrive


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Komp po przetworzeniu skryptu sam się nie zresetował

 

Ale o tym mówię: nie miał się zresetować, przecież w związku z pierwszym falstartem wycięłam w skrypcie (mówimy o skrypcie z posta #11) ustęp :Commands (nie było więc planowane żadne zabijanie procesów, czyli i żaden reset).

 

 

log z usuwania nie wyskoczył

 

Szukaj w katalogu kwarantanny C:\_OTL.

 

 

Internet działa ponieważ połączenie używało obiektow od ArcaBit. Wcześniej nie zauważyłem.

 

:P

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Nie ma tego folderu, czyli skrypt znowu się nie wykonał ?

 

Ten folder jest tworzony w katalogu głównym tego dysku, z którego uruchamiano OTL. W pierwszym logu widziałam w procesach OTL startujący z C, ale czy po raz drugi OTL również był uruchamiany z dysku C? Jeśli tak, a folderu nie ma, zrób nowy log z OTL i przedstaw go do porównania czy wykonało się cokolwiek.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jest bez zmian. W ogóle nic nie wykonane. Nie rozumiem gdzie leży problem ze skryptem z postu #11, skoro usunęłam komendę zabijania procesów. Czy Ty przypadkiem nie uruchamiasz OTL via Piaskownica Avast (wtedy żadna zmiana nie utrzyma się)? Co się dzieje po wklejeniu tego skryptu do okna OTL, czy linijki skryptu zaczynają znikać w dolnym oknie (to oznacza, że skrypt jest w toku, adnotacja na bieżąco co przetwarza)?

Odnośnik do komentarza

Skrypt wykonany, możesz usunąć kwarantannę OTL i wyczyścić foldery Przywracania systemu. Z tego co rozumiem, wszystkie zadania pomyślnie ukończyliśmy.

 

 

Mam jeszcze pytanie, siostra skanowała dysk D i wyskoczyoł jej coś takiego, że nie udało się przeskanować niektórych plików i że jeden plik to bomba dekompresyjna, co to oznacza ?

 

Bomba dekompresyjna oznacza, że archiwum jest wykryte jako wypakowywujące ogromną ilość danych, proces dekompresji via Avast, w celu przeskanowania wnętrzności, może spowodować wpadnięcie silnika przetwarzającego archiwum w pętlę. Dlatego Avast pliku nie będzie próbował dekompresować. Wykrycie danego archiwum jako "bomby" nie zawsze jest precyzyjne, możliwe fałszywe alarmy.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...