Skocz do zawartości

Strona startowa qooqlle w przeglądarkach


Rekomendowane odpowiedzi

a co do gry wcześniej chodziła normalnie.

 

Nie wątpię w to i nie to próbuję powiedzieć. Ja mówię, że skoro cały Windows chodzi powolnie (przecież mi mówisz np. o tym , że "Mój komputer" ledwo się otwiera), wszystkie aplikacje spod niego uruchomione także będą ciąć. Tu nie jest wina tej konkretnej gry, tylko coś się dzieje w systemie i próbuję dojść do tego co.

 

 

właśnie sprawdzałem te dma , nie musiałem nic zmieniać bo miałem juz tak ustawione...

 

Na wszelki wypadek pokaż mi zrzut ekranu z tego.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
przy robieniu zrzuta zauważyłem ze jest tryb bierzący-pio ale wcześniej jakos tego nie zauważyłem a w trybie transferu miałem i mam -dma jeżeli dostępne

 

No i mamy przyczynę potwornego spowolnienia. Teraz postąp zgodnie ze wskazówkami z tematu i odinstaluj tę gałąź w Kontrolery IDE ATA/ATAPI + zresetuj system. Po zresetowaniu system odbuduje całą konstrukcję i powinien zostać ustawiony tryb DMA (ma on figurować jako "bieżący tryb transferu").

Odnośnik do komentarza
te jqs nadal troche zabiera ale nieważne...

 

Start > Uruchom > services.msc > na liście wyszukaj usługę JavaQuickStarter > dwuklik na nią, Typ startowy przestaw z Automatycznego na Wyłączony, usługę zatrzymaj przyciskiem.

 

 

no zrobione sprawdziłem jest ustawione na dma

 

i gra chodzi normalnie

 

OK. Podsumuj czy coś jeszcze trzeba naprawiać, bo z mojej strony już wszystko wygląda na ukończone i temat do zamknięcia.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...