Skocz do zawartości

RTL8187 - brak możliwości połączenia


Jarqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przepraszam że wchodzę w temat ale w logach z Net-log widziałem że hula tutaj jeszcze Hamachi nie wiem czy dobrze myślę ale warto by się było go pozbyć chyba że to już zrobiłeś.

Możesz napisać czy jest możliwość wyłączenia tej drugiej karty nie na USB w biosie. Moim zdaniem to by załatwiło ją raz na zawsze.Warto sprawdzić.

Nigdzie w całym temacie nie spotkałem się lub nie znalazłem informacji z czym ci się ta karta łączy kto ci udostępnia internet. Czy jest to router do którego masz bezpośredni dostęp czy raczej jakaś sieć w obejmująca więcej użytkowników.

Spróbuj połączyć się przez tą kartę na USB na innym komputerze wtedy wykluczymy możliwość że karta jest uwalona.

Użyj narzędzia USBdevice Klik

Dokładam jeszcze nakładkę z tłumaczeniem programu.klik

Po wejściu w program dajesz opcje widok /raport HTML wszystkie pozycje i wygenerowany raport dajesz tu na forum. Jak by się nie dało zamieścić na forum. to wgraj go na jakiś serwis plikowy i daj linka. Zobaczymy co tam w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzieki za posta i wszelkie informacje, dorwalem sie na troche do internetu i jak tylko bede mial chwile to sprawdze te wszystkie pomysly i jak tylko skoncze to dam znac, bo poki co brak nawet chwilki wolnego czasu :/

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Upłynęły ponad 3 miesiące. Temat zamykam. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...