Skocz do zawartości

Java - Problem z zainstalowaniem wersji 7


artus72

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

zainspirowany zachętami picasso z tego wątku postanowiłem zainstalować najnowsze wcielenie Javy.

Do tej pory nie miałem z dżawowymi instalatorami najmniejszych problemów.

 

Dziś otrzymałem taki oto komunikat:

407cb9a94b7a9de797ac8b38c2e0f.jpg

 

Odinstalowałem starą Javę (update 26). Bez zmian. Pobrałem instalator online - ten sam problem.

 

Co mogę zrobić, by pomyślnie dokończyć instalację?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jaki rodzaj oprogramowania zabezpieczającego jest zainstalowany? Jeśli jest jakieś: spróbuj ponowić instalację po całkowitym wyłączeniu wszystkich rezydentów + porządnym wyczyszczeniu Temp i cache Java za pomocą TFC - Temp Cleaner.

W bazie supportu dla starszej wersji jest ten błąd opisany, bez konkretnego rozwiązania: KLIK. Jeśli nie wypali prosta akcja dana powyżej, szukaj logów instalacyjnych Java do prezentacji.

Odnośnik do komentarza

MS Security Essentials + Mamutu. Zaraz powyłączam te aplikacje, wyczyszczę lokalizacje tymczasowe i spróbuję ponowić instalację.

 

[EDZIA]

Wszystko jest już cacy. Java się zainstalowała i... życie znów stało się piękne :lol:

 

 

 

Moim skromnym zdaniem 3 rzeczy mogły blokować działanie instalatora:

 

1) blisko 100MB śmieci w tymczasowych folderach przeglądarek (IE i Opera), Javy i systemowym Temp (pięknie uporał się z nimi TFC)

2) Mamutu

3) podłączony via USB telefon (niby tylko bateria się ładowała, ale kto wie...)

 

Dziękuję bardzo za pomoc.

 

Temat można zamknąć.

 

P.S. połknąłem literkę "m" w tytule. Możnaby to jakoś poprawić? :)

Edytowane przez picasso
Literówka skorygowana. Temat zamykam. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...