Skocz do zawartości

Nawigacja Asus R700 i połączenie z kompem


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jest to nietypowy problem na tym forum.

 

Mam R700 i jak to zwykle u Asusa wytworzył produkt i dalej kliencie mamy cię w życi.

Sprzęt dawno po gwarancji. Odblokowany system Windows CE 5.0.

 

Chcę zainstalować nowe mapy ale wcześniej mam problem z połączeniem urządzenia z kompem - chodzi o widoczność urządzenia na PC wykorzystując Centrum synchronizacji W7.

Nigdy tego nie robiłem. W R700 we właściwościach połączenia zaznaczone Enable direct connection to the desktop i typ USB.

Na W7 - konfiguracja nowych powiązań synchronizacji ogólnie mówi o braku kompatybilności.

 

Czy konieczna jest instalacja ActiveSync? Chyba nie bo W7 powinno to obsługiwać.

 

Dodatkowe info.

 

Jeżeli nie uruchomię systemu WCE na R700 to widzę zawartość pamięci wewn i SD przy pomocy menadżera plików.

Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mapa (AutoMapa) bedzie instalowana z PC bezpośrednio na karcie. To nie jest problem.

ActiveSync jest dla XP i niżej. Na W7 zainstalowałem "Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile".

 

Ale ono centrum nie widzi nawigacji.

 

Mój zamysł był taki aby uzyskać coś w stylu Zdalny pulpit. Łatwiej się poruszać po ekranie.

Znalazłem coś takiego. To My Mobile, który umozliwia obsługę z poziomu PC z wykorzystaniem myszki i klawiatury.

Podobno działa na wielu urządzeniach a przynajmniej tak piszą na tym forum.

Edytowane przez picasso
16.09.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...