Skocz do zawartości

Problem z advpack.dll


Grn09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś czasu, gdy próbuję instalować niektóre programy wyskakuje mi taki błąd:

 

- Error creaing process <D:\Documents and Settings\Tomek\Ustawienia Lokalne\Temp\IXP000.TMP\NetworkDownloader.exe

PMB_NetworkDownloader>. Reason: C:\WINDOWS\system32\advpack.dll

 

Ten problem występuje przy instalacjach, które korzystają z folderu Temp\IXP000.TMP. Nie wiem, czy to ma związek, ale nie nie chcą się również instalować żadne aktualizacje. W internecie widziałem porady aby przeinstalować Windows Installera, ale to nic nie dało.

 

Dołączam logi:

 

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nic szczególnego pod kątem problemu. Zwracam tylko uwagę na potwornie archaicznego Steganosa (2002).

 

 

- Error creaing process

PMB_NetworkDownloader>. Reason: C:\WINDOWS\system32\advpack.dll

 

Czy na pewno to problem ogólny a nie szczególnych instalatorów konkretnych aplikacji? Jeśli problem ogólny, nasuwają mi się następujące typy:

 

1. Interferencja ArcaBit. Przetestuj czy wyłączenie rezydenta ma skutki.

 

2. Problem uprawnień katalogu tymczasowego. Zweryfikuj czy D:\Documents and Settings\Tomek\Ustawienia Lokalne\Temp ma uprawnienia jak tu z obrazka:

 

tmpperm.th.png

 

(Administratorzy + konto użytkownika + SYSTEM mają Pełną kontrolę)

 

3. Możesz też sprawdzić czy zrobi różnicę migracja Temp w inne miejsce na dysku. Utwórz testowy katalog Temp, Start > Uruchom > sysdm.cpl, w sekcji Zaawansowane wybierz Zmienne środowiskowe, w sekcji Zmienne użytkownika przekieruj zmienne TEMP i TMP na nowy katalog, zresetuj system.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...