Skocz do zawartości

Strasznie zamulony lapek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis mam dla expertow logi z OTL-a i MBM

 

 

 

Komputer byl skanowany MBM i nie wykryl niczego wiec zwracam sie z prosba o dalsze wskazowki co i jak mam dzialac

dodam ze laptop strasznie muli otwarcie czegokolwiek to jest czas od 10 do 15 min a system nawet 25 min sprawdzalem Antywirem i nic

nie mam koncepcji co jest nie ta,k mysle ze moze pada pamiec ale to bedzie ostatecznosc w rozkrecaniu bo jest jeszcze na gwarancji a kolega jest czechem i nie bardzo ma kiedy tam pojechac.

 

Prosze o jakies sugestie co dalej

OTL.Txt

Extras.Txt

mbam-log-2011-05-16 (09-12-14).txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pustych logów MBAM nie ma sensu załączać, nie sądzisz? Za to zabrakło odczytu z GMER - OTL nie może służyć do weryfikacji obecności rootkitów. A OTL nie wykazuje żadnych śladów infekcji.

 

 

dodam ze laptop strasznie muli otwarcie czegokolwiek to jest czas od 10 do 15 min a system nawet 25 min sprawdzalem Antywirem i nic

 

Rozumiem, że Ad-aware pojawiło się post factum, w celu diagnostyki tego problemu? Gdyby nie, to byłby pierwszy podejrzany do sprawdzenia. Zabierz się za standardowe procedury diagnostyczne w takich przypadkach, czyli testy:

- czy efekt ujawnia się na czystym rozruchu (KB929135) oraz w Trybie awaryjnym

- sprawdzanie dysku (MHDD).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Odp:

1. Tak na czystym i w awaryjnym (ale w mniejszym stopniu nie tak czesto)

2. Dysk sprawdzony

 

 

Juz mam loga z GMER-a a dodam jeszcze ze co jakis czas jak chcialem zrobic skana MBM to sie zawiesil a drugim razem pojawil sie niebieski ekran.

W czasie podgladu w task manager pokazuje mi ze pamiec jest 56% zajete, moze to cos podpowie.

Loga zrobilem ok.16 a zkopiowanie go na pena zajelo mi 45 min.

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...