Skocz do zawartości

Thunderbird - Zniknęło hasło


artus72

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

pewnego dnia, podczas uruchamiania tytułowego klienta poczty wyskoczył mi monit z prośbą o wpisanie hasła, mimo iż wcześniej nie było takiej potrzeby. Od wystąpienia tego zjawiska upłynęło już trochę czasu, niestety, więc nie potrafię powiedzieć, po jakim szczególnym zdarzeniu napotkałem ów komunikat po raz pierwszy.

 

Może mialo to związek z biblioteką sx32w2.dll, którą pobrałem z netu?

 

Czasem obserwuję też samoczynnie wędrujący kursor myszy.

 

Czy to efekty działania wirusów?

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

GMER.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nic nie wskazuje na infekcję. Tylko skasuj ten folder sponsora:

 

[2011-04-11 12:42:10 | 000,000,000 | ---D | M] -- C:\Documents and Settings\Artur\Dane aplikacji\PriceGong

 

 

pewnego dnia, podczas uruchamiania tytułowego klienta poczty wyskoczył mi monit z prośbą o wpisanie hasła, mimo iż wcześniej nie było takiej potrzeby

 

To mogła być czkawka połączenia. Do wertowania artykuł w MozillaZine: KLIK.

 

 

Czasem obserwuję też samoczynnie wędrujący kursor myszy.

 

Jaki typ myszki, jaka podkładka?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
podkładka (i jednocześnie kalendarz) o delikatnie chropowatej powierzchni (przezroczyste tworzywo o grubości ok. 0,5mm - pod spodem kartki papieru z nadrukiem)

 

Czyli przez to "przeźroczyste" prześwituje nadruk/wzór? Jeśli dobrze sobie to wyobrażam, to ta podkładka nie pod myszkę optyczną. Optyczne wymagają całkowicie jednolitej powierzchni, bez żadnych wzorów, by światło odbijało się prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...