Skocz do zawartości

JAVA/Decouvert.AS - Wirus w cache Java?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wkleiłam raport, nie umiem tam nic znaleźć, więc wklejam linka do oryginalnego zdjęcia i zaraz zapuszczam scan Malware, ale na razie nic się nie dzieje, Avira chodzi.

 

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Sun\Java\Deployment\cache\6.0\2\

6466fbc2-7f3fb590

[DETECTION] Contains recognition pattern of the JAVA/Decouvert.AS Java virus

[NOTE] The file was moved to '4dda8c8e.qua'!

wirus.th.jpg

 

MBAM nic nie znalazł, czy to oznacza, że nie muszę się martwić, czy że lepiej zapuścić Gmera i OTL?

Edytowane przez picasso
Zbędne raporty usunięte. Podane tylko informacje istotne ze skanera. //picasso
Odnośnik do komentarza

Ja już wyczyściłam cache javy, zaktualizowałam jave do postaci java JRE 6 update 24, bo miałam Update 20. Przeczytałam dziś, że sygnatura tego czegoś została dodana wczoraj do bazy wykrywanych wirusów, że nie jest groźny i że nie rozprzestrzenia się samoistnie. Scan Avirą dziś nic nie wykrył. System chodzi normalnie, ukryte pliki się pokazują. Powiem tak, dostałam czegoś takiego wchodząc na grafikę google w poszukiwaniu gitar Fender Stratocaster, bo chciałam wysłać koledze link o forum gitarowego i przez przypadek nacisnęłam pierwszy obrazek w grafice a tam niespodzianka. Jeden taki link to hxxp://wiedza4.xn--materiay66-g0b.waw.pl to przekierowuje na google. A drugie przekierowywało na T19 i na Gmail for google, ale teraz stronka zniknęła z grafiki google, a wczoraj była pierwsza...niestety więc nie podam adresu, bo zwyczajnie nie pamiętam a to chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...