Skocz do zawartości

Problem z wbudowana kamerą Lenovo sl 500


markym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z kamera w lenovo sl 500. Mam tego laptopa chyba od 2 lat i praktycznie nigdy nie używałem tej kamery ale po zakupie sprawdziłem ją i działała. kilka dni temu chciałem z niej skorzystać ale jest jakiś problem z oprogramowaniem. Ona działała na Roxio Media Import i teraz gdy chcę ten program uruchomić to wyskakuje okienko z tekstem "PermissionToLaunch failure" czyli że chyba nie może wystartować. Ten program to chyba część Roxio Creator Small Business Edition którego czasami używam do wypalania płytek i normalnie działa. Teraz też chciałem uruchomić Capture Video z niego ale wynik taki sam.

 

Czy da się jakoś naprawić ten program czy też ściągnąć jakiś inny do obsługi kamery?

 

Mam nadzieję że to dobry dział - jeśli nie to proszę przenieść.

 

pozdro

 

m

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

masz windows 7? ja to robię tak że usuwam wszystkie programy które są dołączone zaraz po instalacji windowsa bo to syf straszy sam mam laptopa samsunga

 

znawcą nie jestem ale usuń te programy uruchom ponownie pc sprawdz aktualizacje windowsa sprawdz np. czy kamerka w skype dziala

co do programu do wypalania płytek to po co ci on? nie lepiej korzystać z windowsowego?

Odnośnik do komentarza
Ona działała na Roxio Media Import i teraz gdy chcę ten program uruchomić to wyskakuje okienko z tekstem "PermissionToLaunch failure" czyli że chyba nie może wystartować. Ten program to chyba część Roxio Creator Small Business Edition którego czasami używam do wypalania płytek i normalnie działa. Teraz też chciałem uruchomić Capture Video z niego ale wynik taki sam.

 

Ja bym spróbowała tych instrukcji z bazy Roxio: KLIK. Tylko którą wersję Creatora posiadasz? Tam są pliki do wersji 2010 + 2011.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...