Skocz do zawartości

Pomoc Offline w Microsoft Office 2021


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się pobrać pomoc offline help do pakietu  Microsoft Office 2021 i tą pomoc doinstalować?
W starszych wersjach Microsoft Office gdy się wciśnie przycisk F1 to wyskakuje pomoc dla Microsoft Office ale w nowszych wersjach Microsoft Office żeby się pokazała pomoc to musi być połączenie z internetem ale nie na każdym komputerze mam dostęp do internetu.
Często chcę sprawdzić od razu w pomocy jakieś podstawowe rzeczy jak coś zrobić w Microsoft Office to trzeba szukać w internecie.
Jak można wsadowo po krótkich zdaniach po każdej linijce tekstu zrobić linijkę odstępu?

 

aaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaa

 

zamienić na

 

aaaaaaa

 

aaaaaaa

 

aaaaaaa

 

Da się tak zrobić ale tylko pozornie dlatego że w Wordzie da się tylko ustawić duże odstępy między marginesami ale gdy się je skopiuje do notatnika to zdania nadal są bez oddzielenia.
Gdy tekst czyta syntezator mowy to żeby oddzielał zdania muszą być oddzielone dużym odstępem. Gdy jedna linijka zaraz nad drugą to syntezator wszystkie zdania czyta jak jedno całe zdanie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Od razu zaznaczam, że nie mam Microsoft Office'a!

Używam Libre Office.

---------

Cytat

Jak można wsadowo po krótkich zdaniach po każdej linijce tekstu zrobić linijkę odstępu?

U mnie w >>Menu >> Format >> Odstępy są cztery opcje odstępów:

interlinia: 1

interlinia: 1,15

interlinia: 1,5

interlinia: 2

Dla Ciebie odpowiednia była by ta ostatnia.

==========

=======

Cytat

gdy się je skopiuje do notatnika to zdania nadal są bez oddzielenia.

W Notatniku nie ma możliwości wklejania z interliniami, zawsze będzie to taki sam ciąg liter i odstępów.

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...