Skocz do zawartości

Błąd logowania do konta microsoft


pieki21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.  Mam problem z zalogowaniem do konta microsoft z poziomu windowsa. Kliknięcie w  zaloguj się za pomocą konta lokalnego nic nie daje. Nie pojawia się  żadne okno,  w Zakładce ''Opcje logowania" oraz ''Poczta e-mail,, i konta nic nie ma ,cały czas jak by wczytywał, widać białe tło . Kiedy wchodzę  w zakładkę "Synchronizacja ustawień,,  okno się zawiesza.  Przy próbie logowania z okna głównego Ustawień wyskakuje błąd "Wystąpił błąd Cokolwiek się stało, wina najprawdopodobniej leży po naszej stronie. Spróbuj ponownie" Próba logowania do sklepu microsoft nie daje rezultatu , brak reakcji na  naciśnięcie guzika zaloguj. Założenie drugiego konta użytkownika i próba zalogowania się na innym koncie microsoft nie rozwiązuje problemu ,skutkuje takimi samymi objawami jak na koncie głównym. Przez panel sterowania też nic nie można zrobić, poza tym menu wygląda dziwnie. W trybie awaryjnym to samo. Automatyczna naprawa przy starcie nie daje efektu. Konta microsoft z poziomu przeglądarki działają poprawnie.  Punktów przywracania systemu- niestety brak takich co dają rozwiązanie. Skończyły mi się pomysły. Załączam Logi z FRST oraz  kilka screenów dla oglądu sytuacji. Poproszę o pomoc. Pozdrawiam Serdecznie.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wczoraj miałem problem z MS który skutkował podobnym komunikatem o winie po ich stronie, też próbowałem napraw bo dodatkowo nie mogłem ściągnąć paru rzeczy z sklepu MS. U mnie system nie został aktywowany bo miałem zmianę sprzętową i nic na to nie zaradziłem a robiłem wszystko jak wyczytałem w pomocy. Dziś już śmiga, choć jeszcze nie próbowałem ściągania ze sklepu. Próbowałeś komend sfc /scannow i DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Bardzo dziękuję Ci za odpowiedz. Niestety  komendy nie przyniosły poprawy. Załączam log z CBS.txtoperacji , może coś uda się na tej podstawie wywnioskować. Co do problemów z logowaniem to komputer był zalogowany potem  pojawiła się usterka , ale po prostu mi to nie przeszkadzało. Problem występuje od dość dawna Obecnie mam potrzebę posiadać zalogowany system, a tu taki ZONK. Nie mam najmniejszej ochoty robić reinstalu 🤔. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...