Skocz do zawartości

Pad od xbox series x/s nie chce się sparować z adapterem i pc


sebulek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że już jakoś ponad rok temu kupiłem pada od xboxa series x/s razem z adapterem i było wszystko ok, wszystko działało, pad sparował się z adapterem i pc, ale po jakimś czasie przestałem go używać, aż do momentu jak poszedłem z nim do kumpla, aby pograć na konsoli xbox i tam też było wszystko ok. Minęło potem kilka tygodni/miesięcy i jak chciałem w coś zagrać u siebie na padzie, to się okazało że nie chce mi się sparować z adapterem, próbowałem usuwać sterowniki i instalować je ponownie, nawet próbowałem instalacji ręcznej sterowników ze strony microsoftu, ale i tak nie działa. Jakiś czas temu zabrałem pada i adapter do kolegi, co też ma windowsa 10 i tam okazało się, że bez problemu wszystko działa. Może ktoś wie przez co ten pad nie chce się łączyć z adapterem na moim pc z windowsem 10? Od razu dodam, że system mam aktualny, legalny, no i tak jak pisałem, sterowniki (do adaptera i pada) już przeinstalowywałem.

 

 

Shortcut.txt Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...