Skocz do zawartości

Wolny start systemu po aktualizacji


szynszylus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, historia problemu. Kupiłem dawno temu dysk SSD Goodram SATA i niestety mimo szybkiego dysku system długo się uruchamiał. Ikonka Windows i "kręciołek", trwało to z 3-5 min. Byłem pewien, że to wina Windowsa a nie dysku i jakimś cudem udało mi się ten problem rozwiązać i system startował w parę sekund. Natomiast po ostatnich aktualizacjach systemu (kilka miesięcy temu) problem powrócił i nie pamiętam jak go rozwiązałem. Kojarzę tylko, że grzebałem w rejestrze i klepałem komendy z googla w CMD, pewnie jakieś opcje hibernacji czy coś. Prośba o pomoc lub nakierowanie co może być przyczyną.

Addition.txt FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak sam widzisz, w tym dziale forum brak jest osób pomagających.

Co do logów FRST:

Uruchom FRST. 
Skopiuj to poniższe: (ale nigdzie nie wklejaj tego!) - FRST sam znajdzie "fixlist" w schowku systemowym

Spoiler

START::
HKLM Group Policy restriction on software: %systemroot%\system32\mrt.exe <==== UWAGA
HKLM Group Policy restriction on software: %HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SystemRoot% <==== UWAGA
HKLM Group Policy restriction on software: %HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ProgramFilesDir% <==== UWAGA
HKU\S-1-5-21-285615756-1620502320-1578345167-1001\...\Policies\Explorer: [] 
GroupPolicy: Ograniczenia ? <==== UWAGA
Policies: C:\ProgramData\NTUSER.pol: Ograniczenia <==== UWAGA
Task: {C7C2D3A6-72C6-4A6E-B135-BF6D71A9D38D} - \Microsoft\Windows\UNP\RunCampaignManager -> Brak pliku <==== UWAGA
HKU\S-1-5-21-285615756-1620502320-1578345167-1001\...\StartupApproved\Run: => "Akamai NetSession Interface" 
EmptyEventLogs: 
EmptyTemp:
END::


W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...