Skocz do zawartości

Przeniesienie licencji


Krzychu58

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, nie bądź niegrzeczny. Nikt Cię nie zmusza do odpisywania, a jak już, to bądźmy uprzejmi dla siebie nawzajem. I jestem Wam wdzięczny za podpowiedzi.
Tu nie ma co próbować, tu trzeba wiedzieć przed zakupem, w końcu sklep to nie wypożyczalnia, że sobie poużywasz, posprawdzasz i odniesiesz. Chyba tak nie robisz?
Dokupowanie później  osobno dysku i systemu nie będzie takie korzystne cenowo. Dalej będę próbował skontaktować się z supportem, może się w końcu coś od nich dowiem.
Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Trochę źle mnie zrozumiałeś,wiem jaka jest twoja sytuacja i co chcesz zrobić...samo zagadnienie licencji i co można  wokół jej robić przez lata nastręczyło dużo wątpliwości i wystarczy po forach się rozglądnąć aby zgłupieć.Tak między Bogiem a prawdą nie wiem czy ty jesteś właścicielem licencji czy producent twojego laptopa który wgrał ci system...ale przyjmijmy że tak jest,będzie wszystko ok. i kontakt z MS dobrze zrozumiał sytuację bo jeszcze trochę wstecz by takie coś nie przeszło sądząc po wpisach na forach...daj znać jak poszło.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...