Skocz do zawartości

Przestał działać Skype po ostatnim użyciu CCleaner.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeskanowałem komputer probramem Ccleaner i skype jeszcze działał, ale gdy dziś rano uruchomiłem program, pojawia się tylko strona z logo skype bez opcji zalogowania się.

Próbowałem odinstalowywać skype i instalować go na nowo, czyściłem rejestr przez ccleaner oraz usuwałem pliki skype z katalogu ProgramData, ale nic z tego. W załączniku przesyłam logi oraz zrzut ekranu.Addition.txt

Skype.png.28eb7523931ba7f4a4062b5ecd16812a.png

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli jesteś przekonany, że to CCleaner  popsuł Skype'a, to zrób zwykłe Przywracanie Systemu do tego punktu przywracania:

Cytat

10-02-2020 14:48:47 Removed ABBYY Screenshot Reader

 

wtedy się przekonasz, czy to rzeczywiście wina CCleanera,

 

A potem kosmetyka:

Uruchom FRST. Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.
Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

Spoiler

HKU\S-1-5-21-3757937154-3462029877-3313739134-1000\...\Run: [ABBYY Screenshot Reader Retail] => [X]
FF HKLM\SOFTWARE\Policies\Mozilla\Firefox: Ograniczenia <==== UWAGA
StartMenuInternet: Google Chrome.H5EKZMI2M23R55NAJUT7KBLSQU - C:\Users\Iwona\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
EmptyTemp:

Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S.
W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

Zainstaluj nowszą wersję Javy, wg tej strony:

https://www.fixitpc.pl/topic/5-dezynfekcja-kroki-finalizujące-temat/?tab=comments#comment-179769

Wybierz pobieranie z java.com, bo tam nie ma potrzeby logowania się.

 

jessi

 

Odnośnik do komentarza

To nie dobrze. :( Raczej wykluczałbym błąd skype, bo na innym sprzędzie z windows 7 działa.

Problem wystąpił być może po tym, jak odinstalowałem starą wersję Kayako desktop. Na następny dzień avast zrobił szybki skan. i aktualizował aplikacje.

Nie wiem, czy czegoś nie zablokował. Wykluczam raczej zablokowanie portu, bo wtedy skype otworzyłby się jako offline, a tutaj nawet okna logowania nie ma, tylko logo skype i informacje o ciastkach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...