Skocz do zawartości
dragolice

Sekcja Tutoriale, brak specjalnych tagów.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem w trakcie tworzenia poradnika, fajnie by było mieć dostęp do tych tagów które przedstawiają tekst na zielonym lub czerwonym tle. Widziałem inne poradniki i tam były one fajnie zastosowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cześć,

Co  konkretnie masz na myśli? Czy chodzi Ci o:

tekst

tekst

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te tagi są zarezerwowane dla grup Moderatorzy/Administratorzy, by użytkownicy nie nadużywali ich w normalnych postach. Jako obejście mogę zaproponować jedno z tych:

- Możesz zaznaczyć w dowolnym tutorialu kawałek tekstu przed i po kolorym tle i wkleić do swojego posta. Tło powinno zostać wklejone i tylko zbędny tekst zastępujesz swoim.

- Ewentualnie wskazujesz mi w swojej pracy części które chcesz pokolorować i ja post zedytuję.

- Na dalszą metę autorzy tutoriali mogą zostać przypisani do innej grupy, która ma pozwolenie na używanie tych dekoracji. Zastrzeżeniem jest, że tagi powinny być stosowane tylko w tutorialach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypisałam Cię do grupy "Tutoriale". Powinieneś widzieć teraz w edytorze 6 nowych przycisków:

ckeditor_custom.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, super! Dzięki, dostałem dodatkowe opcje, mogę z nich korzystać w edytorze :). Niestety gdy kliknę zapisz post wszystkie kolorki znikają 😛.
Mogę z nich korzystać i wszystko działa w edytorze postu. Gdy kliknę zapisz post tagi "samoczynnie" znikają, zostawiając goły tekst na białym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałam ustawić pozwolenie na korzystanie z HTML dla grupy "Tutoriale", co jest wymagane by te przyciski poprawnie działały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj mi znać kiedy ukończysz swoją pracę, to ją przeniosę do właściwej sekcji widocznej dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...